Jump to content
Българският форум за музиканти

КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯТ БАРАБАНИСТ


КОЙ Е НАЙ-ДОБРИЯТ БАРАБАНИСТ  

59 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)
Аз се хващам на бас,че някой от тях не ги е чувал :punkband:

Елвин Джоунс, Вини Колаюта и Кози Пауъл не съм ги слушал.

Извинявай, ма не ти вярвам Брат.

Кат ти гледам Ника, няма как да не си слушал сабатските албуми от 89, 90, 95, 96. те там ти свири дедо Кози. Ами Rainbow - 76, 77, 78, 79, Whitesnake - 84, Malmsteen - 97, MSG - 81, 82 и сумати други.

Не ми казвай, че нито един не си слушал от тези албуми :godbless:

Редактирано от Egon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Аз се хващам на бас,че някой от тях не ги е чувал :punkband:

Елвин Джоунс, Вини Колаюта и Кози Пауъл не съм ги слушал.

Извинявай, ма не ти вярвам Брат.

Кат ти гледам Ника, няма как да не си слушал сабатските албуми от 89, 90, 95, 96. те там ти свири дедо Кози. Ами Rainbow - 76, 77, 78, 79, Whitesnake - 84, Malmsteen - 97, MSG - 81, 82 и сумати други.

Не ми казвай, че нито един не си слушал от тези албуми :punkband:

Хаха, значи съм слушал :punkband:... просто не съм се поинтересувал за това кой свири на барабаните, а относно Sabbath - върл фен съм им, но само до края им с пра-дедо Ozzy :blink: иначе и другите работи ги слушам, ма не чак толкова, просто защото не е истинския Sabbath... особено "ерата" след DIO :godbless: !

Редактирано от Danny47
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо няма, аз пък слушам главно ерата от ДИО нататък, демек неистинския Сабат, макар че не знам какво точно значи това и кой точно ги дава тези божествени определения. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГИ !!!!!!!!

Анкетата е създадена за моят собствен кеф,понеже всеки път като погледна,че Бъди Рич и Елвин Джоунс имат общи 1 глас и се спуквам от смях :D:D:D

На тях им е достатъчно че имената им стоят редом с тези на пионери като Джои Джордисън и Тони Тойстър Дж. :P:D :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що ги няма върджил, манчини и бил бръфърд примерно? и ян пейст?

 

и бтв. кое е първото кокошката или яйцето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо няма, аз пък слушам главно ерата от ДИО нататък, демек неистинския Сабат, макар че не знам какво точно значи това и кой точно ги дава тези божествени определения. :)

Ми определението е правилно, шото след Ози се едно слушаш Whitesnake или Rainbow, само дето се казва Black Sabbath, а няма нищо общо с идеята Black Sabbath. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде пък е дефинирана тази идея Black Sabbath?

Няма такива определения, групата има два основни периода, като вторият също можем да го разделим на 2. и толкова. Всеки има различни предпочитания, някои обичат целия Сабат, други някой от периодите му и това е.

Всичкото е Black Sabbath. И особено първите два периода (С Ози и ДИО) оказват значително влияние на рок-музиката. така че... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ми научи малко повече за историята им и самите те какво казват, изгледай някое друго ДВД и ше видиш за какво говоря! И най-важното си е музиката, то се чува.

Редактирано от Danny47
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж, какво самите те казват не е много от значение, нали знаеш, че Ковърдейл обяснява веднъж, как не обичал хард рок и изобщо това било тъпотия. А ако би му казал, че самият той доста добре това свири и пее и композира, ще те погледне ей с такива очи :)

После - и аз това казвам, от музиката се чува...какви точно са ти съображенията към Хевън едн Хел? С интерес бих гу чул, да ти кажа :)

Аре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко грешна ти е анкетата!!

Спас е прав,къде са VIRGIL DONATI,MIKE MANGINI и Т.Н.

направи 2 или 3 анкети,за Джаз,поп-рок,Латино,фюжън!!

 

в момента има 1 барабанист на върха и той е:

 

VIRGIL DONATI

 

няма друг!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БИНГО .... най-накрая.........печелиш ваканция в Аляска с включен придружител млад СанБернар с бъчвичка бренди на шията :rolleyes: Всъщност не знам как досега никой не се сети...целта на анкетата беше някой да познае отговор........бравоооооо...и отговорът : Да! Върджил Донати е най-добър в света!!! (и римата е важна)

 

На печелившия честито...останалите да не се отчайват....най-интересното предстои с още много много игри (римата пак е важна)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж, какво самите те казват не е много от значение, нали знаеш, че Ковърдейл обяснява веднъж, как не обичал хард рок и изобщо това било тъпотия. А ако би му казал, че самият той доста добре това свири и пее и композира, ще те погледне ей с такива очи :)

После - и аз това казвам, от музиката се чува...какви точно са ти съображенията към Хевън едн Хел? С интерес бих гу чул, да ти кажа ;)

Аре

Съображения?? Няма човек според мен, който да отрече, че Сабат си отиде с Ози и се завърна с него! Но не е това темата да го обсъждаме.

 

 

- Най - добър барабанист НЯМА :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.