Jump to content
Българският форум за музиканти

Здравейте


visocki

Recommended Posts

нещо май съм нов тука и в музиката съм както Нигириец със ските :unsure: Та да ви попитам имам голям мерак а и не само мерак по скоро желание да с енау4а да свиря на акустична китара .Имам една над 20 годишна но ще си взема друга тия дни .Та да ми кажете не искам да ставам някой виртуоз ,а просто си падам по бардовите свирене на маса ,Висоцки Окуджава :curse: То не е точно свирене а по скоро подрънкване ;)Също така си падами по Италиано Испанските ритми на китара просто искам това да се науча да зацепя за какво става въпрос.Та съществения ми въпрос е мога ли да научи някои основи от сйта китара.хит.бг или е задължително от Учител .Искам да съм самоук :curse:А и последно има ли някой който обича да слуша Висоцки ?Освен мен :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, да Висоцки има много добри текстоже, и въпреки че е актьор, не проферионален певец, е същински гений на съветската култура.

Любимата ми негова песен е "Гимнастика".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

на китара.хит.бг е много добре обяснено всичко, но ако искаш да се занимаваш с китара повече от това да можеш да подрънкваш най-добре си вземи учител. :unsure: Някой може да ти даде някое табче на Висоцки да видиш как се свирят песните му. ;) Аз лично ще ти препоръчам този сайт но незнам дали ще има нещо негово.

 

Успех!!! :curse:

Редактирано от VasilVasilev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми аз съм самоук, ама не бих ти го препоръчал. макар и да можеш да се хвалиш, че си самоук а свириш това и това, напредваш мнооооого бавно и ако не знаеш основите на правилната техника ще си имаш много ядове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз имам акордите на около 200 негови песни просто искам да с енау4а да ги свиря:beer: ако някой се интересува тука ги има http://www.kulichki.com/vv/pesni/menu/indexA.html :D Мерси за отговорите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако не мислиш се занимаваш сериозно,основите ти стигат.ама ако искаш да влезеш по-дълбоко,без учител не става:beer: може да потърсиш "елементарна теория на музиката" на П.Хаджиев,за да навлезеш в материята.Има я в Книжарницата до Народния театър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.