Jump to content
Българският форум за музиканти

Dean Guitars Vendetta XM GN - мнения ?


ConspX

Recommended Posts

Здравейте

 

Гледам, че тоя Дийн е с доста ниска цена, четох няколко ревюта, които посочват най-различни проблеми, затова искам да питам, някой от вас срещал ли се е с таза китара и какви са му мненията. Знам, че това нещо само е минало покрай Дийн, но все пак искам да го използвам за домашен инструмент за релаксация, нищо друго, нито репетиции, нито гигове. Искам и да пробвам string-through инструмент, защото досега не съм имал такъв. Така че, споделете проблеми свързани, които сте изпитали някога и изобщо заслужава ли си 120-те евро като цяло.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирих на един Дийн за около 650 лева и .... беше най-скапаната китара за 650 лева, която съм виждал.

Не претендирам да имам кой знае какъв опит като китарист или музикант, но на мен лично ми направи наистина лошо впечатление изработката на инструмента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за целта, за която е я ползваш китарата си е супер

 

стринг тру окачването :D според мен е най-доброто ако от китарата се очаква да има сериозен състейн и пренос на вибрации от струните кум тялото

 

имам друг модел дийн със същия тип гриф- дийн дисивър - този гриф е си тайп по-тънък от стандартен гибсън ЛП гриф и по-дебел от най-широко разпространените гри айбънъз

 

ръката ми е средноголяма към малка и този тип гриф ми ляга много добре

 

най-добре както се е писало много пъти преди иди и пипни китарката

 

друго на, което бих искал да ти обърна внимание ако ти е необходим тънък и бърз гриф и много удобен просто се огледай за Креймър страйкър - от същия ценови клас и много удобен инструмент

 

 

Интересно ми е колегата анонимус с какви инструменти свири

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Евтини китарки, то си пише в подписа ми.

Казвам от опит впечатленията си за Дийн-а, не се коси сега. Не съм професионалист, да приемем, че не съм прав, но наистина точно такова впечатление са ми оставили. За мен очевидно е имало по-добър избор за парите, които съм имал и съм си преценил каква китара да си купя с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

анонимус не се опитвам да те съдя споко

 

просто питам за да трупам опит за себе си нищо повече

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, тенкю за информацията, проблема е че просто не мога да я пипна, защото ще я поръчвам от томан директно :). Четох че доста хора имат сериозни проблеми със сетъпа, но като гледам тоя тип дизайн, ще да е много по-лесно да се сетъпне, отколкото флойд роуз китара. А за грифа, почти нямам предпочитания да е екстремно бърз и тънък, мисля че среден гриф ще е най-добрата алтернатива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.