Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно старо парче,ама...


Recommended Posts

Ето чуйте го тфа, ако искате.Абтрахирайте се от звука...

 

Запивано е април 2004 и е запис от репетиция...

 

 

 

Който разбира, тук се спира

 

 

а може би и тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песничката е много пивка, влиза лесно и приятно се слуша, дори многократно. А този женски вокал също много ми харесва. Темата на китарата към края на песента обаче много ми напомня Summer Song на Satriani, абе ще се сетите за кой момент става въпрос. Не че нещо, просто ми се видя интересно да отбележа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песничката е много пивка, влиза лесно и приятно се слуша, дори многократно. А този женски вокал също много ми харесва. Темата на китарата към края на песента обаче много ми напомня Summer Song на Satriani, абе ще се сетите за кой момент става въпрос. Не че нещо, просто ми се видя интересно да отбележа.

Mизерниче, къде точно!? Я дай некфи минутки, за да го засека :) Просто и на мен ми стана любопитно.

 

Иначе поздрави на Пловдив и на Альошата...,аве ти си знаеш! :hello:

Редактирано от assoass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е много кефещо :D:D:D

певицата ви има много як глас и като инструментал е пипнато, ние също свирим нещо подобно - не точно този стил, но е подобно :D:D:)

 

 

Дай още да слушаме :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) assoasse - ставам ви фен No.1 ! сериозно :P

ногу ногу яка песничка! ама ногу!! ;)

мое така субективно мненийце обаче - някакси така по й отива малко по-рочец-аранжимент... незнам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.