Jump to content
Българският форум за музиканти

style works XT


Recommended Posts

привет колеги.

може ли някои да ми обясни как се работи с тази програма.опитвам се да си я изтегля и не мога.ако някои може да мия прати.ще сам му много благодарен.имам много стилове от роланд и корг.

и искам да си ги направя за моя джем.

имам и друг вапрос.

имам джем генесус про.имам стилове от ВК сериата и не мога да ги заредя.копирам ги в свирката и ми излизат папките ама празни,излизат ми само като имена.и не тръгват.

помогнете с някаква информация. :godbless::drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да предупредя, че даването на линкове към пиратски софтуер, както и обяснения за хакване/кракване и прочее неща за пиратски софтуер са забранени в този форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

привет колеги.

може ли някои да ми обясни как се работи с тази програма.опитвам се да си я изтегля и не мога.ако някои може да мия прати.ще сам му много благодарен.имам много стилове от роланд и корг.

и искам да си ги направя за моя джем.

имам и друг вапрос.

имам джем генесус про.имам стилове от ВК сериата и не мога да ги заредя.копирам ги в свирката и ми излизат папките ама празни,излизат ми само като имена.и не тръгват.

помогнете с някаква информация. :godbless::drummer:

Здравей,колега.Аз имам програмата и знам как се работи с нея. Ако те интересува, намери ме на скайпа

petio20007

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.