Jump to content
Българският форум за музиканти

Една негърка


Recommended Posts

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

1. Не е негърка. :P

2. Тя свири професионално от сто години (поне 20, щото участва в USA for Africa, което е 86та, доколкото си спомням) и то с кои ли не големи имена от бизнеса.

3. Все пак е част от изцяло перкусионисткото семейство Есковедо, който се интересува за повече, да търси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е YtseJam Шийла Е. е доста търсен музикант в щатите станала е известна с участията си в мюзикъли на Бродуей и в момента изнася лекции по света като част от рекламните кампании на DW и Zildjian . Емблематичен е случаят когато си е поръчала комплект барабани от DW, на които е рекламно лице и за да бъде нейния комплект уникален е пратила по пощата кичур от косата си и в DW са направили лак който да съвпада с този цвят....Дай боже всекиму :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и имам DVD-то,но не е много техни4на. :godbless:

 

Дето казваше 4е изка да си поръ4а 4ервен комплект за спалнята. :godbless:

 

 

/Коя постановка на американците по-то4но?/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми повечето американци, които виждам, винаги палците им са нагоре. Както каза bradata, че изглежда малко дървено, което май идва от държането на палките! Поправете ме ако греша!!! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нечовек!!! Че е печка никога не ми е пукало толкова. Честно казано бързо технично атрактивно и мрън мрън тропане - нагледал съм се. Мен ми направи впечатлението пеенето. Ще кажете - да пеещи барабанисти има бол, само че всички пеят в ритъма си. Тая булка мамицата и виртуозна пее офбийт и то страшно готино и блусарско. Шапка и свалям :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми повечето американци, които виждам, винаги палците им са нагоре. Както каза bradata, че изглежда малко дървено, което май идва от държането на палките! Поправете ме ако греша!!! :dance:

:idea: специално американците е трудно 4овек да ги обобщи в една категория

ако е германия или някоя подобна държава да .....

 

ако гледаш пове4е jazz-барабанисти ще установиш 4е свирят със маршовата постановка.

 

-а вдървеното свирене идва от стягане на ръцете не от вида на постановката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми повечето американци, които виждам, винаги палците им са нагоре.

Което всъщност се казва french grip... :dance:

И mangal-grip. Виждал съм, че и циганите свирят така.

 

- А за вдървяването незнам, защото тази постановка ми изглежда дървена попринцип!!! :D :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Колкото до постановките - Класическа, немска, френска има и още една често срещана - хамалска :godbless:

Абе не видях тя да се оплаква от постановката си или от свиренето си. Важното е, че знае кво е искала да направи и го е направила. И още по-важното за мен е, че току що получих част от отговора на темата ми за парадидлите... :godbless:

Пеенето не ми се стори нещо особено...

Иначе е голяма сладурана :godbless:)

Редактирано от Хр_Христов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.