Jump to content
Българският форум за музиканти

Графичен еквалайзер Behringer FBQ3102


pentecost

Recommended Posts

Здравейте.Искам да се обърна само към тези от вас които са работили в студийна среда с този продукт:http://www.musicworld.bg/bg/c_1560/i_12778/BEHRINGER_FBQ3102.html

Въпросът ми е дали тази машинка бие по качество всеки наличен free софтуерен графичен еквалайзер.Ще го ползвам най-вече в домашно студио за запис,смесване и мастериране?Благодаря Ви предварително ;)

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат незнам за в студио ..НО за на живо еквалайзера си има собствен шум...Не е много, но аз го чувам и ме дразни ...Как ще се отрази това на записа, мога само да фантазирам....С уважение Гого

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Какво очакваш да чуеш? Въпросният еквилайзер е доста древна разработка на фирмата, и в описанието черно на бяло си пише, че е предназначен за живо озвучаване. Може би има приложение и в студио, но не и като заместител на VST решения - както вече rudibass ти писа - има доста собствен шум.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Въпросът ми е дали тази машинка бие по качество всеки наличен free софтуерен графичен еквалайзер.

...

Ще го ползвам най-вече в домашно студио за запис,смесване и мастериране?

Да, бие ги и ги пребива, та чак пушек се дига.

Особено в Домашно "Студио".

Тъй амчи как, нЕкви ще ми ползват Weiss или Klark Teknik, като има евтин Behringer...

Човекът иска да го убедите, че ще "бие" по качество Air Lindhurst примерно...

 

Бога ми, някога ще престанат ли тези умопомрачителни теми? Това е някаква епидемия в мисленето.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.