Jump to content
Българският форум за музиканти

Toxic Hate Alive Inside


Recommended Posts

Не съм поствал от доста време тук, по този случай и по случай демото ни ви оставям малко материал да коментирате:

 

Invisible

In the Middle of Nowhere

 

Стила е смесица от метал, хардкор и тем подобни :angry:

 

Темата е отворена за коментарите ви!

Независимо дали ще ни критикувате или хвалите мнението ви е от изключителна важност за мен и групата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първата песен вокала се опитва да се прави на фалцет а пък не му се отдава. Инструменталите са готини. Втората песен повече ми харесва. Ревът на вокалите е як. Песните са добри, но втората значително повече. И стилът ви е готин. Продължавайте да свирите !

 

Като цяло ми харесва. Браво ! :) :guitar: :guitar: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за отговора. Да, знаем, че вокалите изпитват малко трудности на места (и те го знаят), но ние сме си самоуки аматьорчета ;) С времето ще изчистваме такива грешки.

 

До другите, не ме карайте да ви се моля. Кажете какво мислите :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човеко тежкия вокал размазва!!!!Далеч от аматьр е.ебаси тембъра,разката ме..спирам..

Идеите са много добри трябва да ошлайфайте малко високите вокали..с бой нестава :ph34r::bravo:Втората песен ми е по-присърце .

това май е третото нещо ваше което чувам,ако не се лъжа,първото беше некъв ултра пънк мисля,другото от джимейл-а(психарията в три части,дано не се лъжа пак) итова.Прогреса е ушеваден,Възмъжавате :bravo: само така!

Като запишете пак да се обадите,оня бди!

 

 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, супер, благодаря ти!

 

Между другото пънкарията и второто парче са едно и също, разликата е в текста и пеенето :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо го чух по радиото и се зачудих чие е... Много приятно и някак си съвсем на място в плейлиста на радиото стои:) Поздравления!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.