Jump to content
Българският форум за музиканти

Ya-yo


Recommended Posts

Значи без да се чудите какво става..

Просто ми омръзна да се парадира с името ми

и с над 1000 постове които повечето били безсмислени .

Реших да си направя нов акаунт.

Ще пиша само когато трябва.

 

С уважение Димитър

 

1)nickname: YA-YO

2)Възраст: 28

3)Образование: висше

4)Вашият инструмент/и: китара

5)Предпочитан музикален стил: рок

6)Вашият вдъхновител: Франк Запа , Стиви Вай

7)Досегашни реализирани проекти: демо албум 2000"Seven Pieces of Mind"

и "APHASIA" с албум "Разноденствие".

8)Странични интереси: Филми , Рисуване

9)В кратце(или с две думи за вас самите): зодия стрелец

обожавам жена си и компютрите

 

edit:

А и нека другите малко да наваксат ;)

Редактирано от YA-YO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ни докараш параноя, така ;) помоли администратора на сайта да ти смени името на стария ник с YA-YO, така и старите ти мнения автоматично ще станат на YA-YO и изтрий новия YA-YO, YA-YO ;)

 

* YA-YO викаха едни малчугани на един приятел, понеже не можеха да казват Зайо викаха YA-YO ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си уред!!! ;)

Направо се излагаш!!! ;)

... ама пък ако ще се чувстваш по-добре ... ;)

 

p.s. ...но пък си готин и талантлив човек, доколкото те познавам ;);)

 

Айде със здраве ;) и ;) :guitar:

Редактирано от Delian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си уред!!! ;)

Направо се излагаш!!! ;)

... ама пък ако ще се чувстваш по-добре ... ;)

 

p.s. ...но пък си готин и талантлив човек, доколкото те познавам ;)  ;)

 

Айде със здраве ;)  и  ;)  :guitar:

Ами *** Деляне;)

Тва е като да си купиш нови струни.

 

Иначе всичко си е наред;)

 

Сори за бързото обръщение ;)

Редактирано от YA-YO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ни докараш параноя, така ;) помоли администратора на сайта да ти смени името на стария ник с YA-YO, така и старите ти мнения автоматично ще станат на YA-YO и изтрий новия YA-YO, YA-YO ;)

 

* YA-YO викаха едни малчугани на един приятел, понеже не можеха да казват Зайо викаха YA-YO ;)

Тва е идея ама ше ги питам поне да ми сменят името

че некой ахряни немогат и да го произнесат правилно :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де поне напиши митко, митака или де да знам, а на който не му харесва че имаш над 1000 мнения да го духа сутрешния бриз. аз не виждам тва дето си го написал да е сериозен аргумент, но както съм забелязъл ти си лесно ранима душица така че ......... започвам да съжалявам че пуснах онзи пост знаеш кой. вместо позитивен то се оказа негативен ефект, за което съжалявам много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нещо не разбрах причината за сменянето на ника... Виж, ако беше се регнал с новия ник и никой не знаеше, че това си ти, щеше да е друго, нали? :D Така можеше да постнеш някое парче и да се наслаждаваш на "Ама това много прилича на..." и "Бе я чакай, ти не си ли..." и т.н. Аз лично никога не съм забелязал да парадираш с името или броя си мнения(макар че определено има защо!), наясно сме, че за теб това не е най-важното. Така че целта на експеримента (да смениш никчето) ми е малко неясна... :think:

 

А! И честит да ти е! :ph34r: (парчето, на което си се кръстил си е култово)

Редактирано от Steve_Vai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Димитре !

С теб не се познаваме и мислейки за това се питах имам ли право, след като не те познавам да оставям тук някакви думи .

Мислех си също така,че понякога с удоволствие, а дръг път между другото съм чел твои мнения,както и че си позволих веднъж да посетя и сайта ти и едно твое парче там да чуя...

мислех си,че и аз както споменатите от теб неправилно използващи името ти съм го използвал неправилно...просто без да се замислям може ли да обидя някого, непроизнасяйки правилно името му(фамилията)

мислех си и за това как така ...ей така смяната на името било като сменянето на струни и сега звyченето ти на новите струни с гъзарски звук YA YO да ми напомня на оня вдъхновен китарист на фона на руска транспортна машина тип минибус летящ към тези които искат да го чуят,а не към "кучетата лаещи керван".

мислех си и за един филм в които бащата казваше на сина си,че те не са богати и знатни хора,но за сметка на това имат Чистото си име,което е единственото хубаво нещо ,което си имат.

мисля си все още и за моето право на мнеие във връзка със смяната на твоето име...питам се ..ако е все едно дали си YA YO или Налбантов(ако го произнасям неправилно прощавай...на мен лично ми е трудно да го запомня),защо тогава досега пазеше името си а сега просто ще си сменяш струните.

...мисля си че не...не ти пиша тези редове за да те поучавам,или коря или още по малко да придобия и аз капчица известност покрай твоята....ама го пиша щото ме яд...много ме е яд че Лъвът който стои на Калотина,Лъвът който пази огъня до Нефски.Лъвът който подпира Шипка...сега на обиди го е обърнал...вместо характер да прояви.

И ето казах какво мисля,не си първият който си е сменил името...няма да си и последния...само дето имената си ги сменяват обикновено тези дето се срамуват от тях...а кажи ми ..моля те..ти срамуваш ли се от нещо което си изсвирил или написал като мнение.

Накрая...прости това многословие и бъди здрав.

Иван от Поленица

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Димитре !

С теб не се познаваме и мислейки за това се питах имам ли право, след като не те познавам да оставям тук някакви думи .

Мислех си също така,че понякога с удоволствие, а дръг път между другото съм чел твои мнения,както и че си позволих веднъж да посетя и сайта ти и едно твое парче там да чуя...

мислех си,че и аз както споменатите от теб неправилно използващи името ти съм го използвал неправилно...просто без да се замислям може ли да обидя някого, непроизнасяйки правилно името му(фамилията)

мислех си и за това как така ...ей така смяната на името било като сменянето на струни и сега звyченето ти на новите струни с гъзарски звук YA YO да ми напомня на оня вдъхновен китарист на фона на руска транспортна машина тип минибус летящ към тези които искат да го чуят,а не към "кучетата лаещи керван".

мислех си и за един филм в които бащата казваше на сина си,че те не са богати и знатни хора,но за сметка на това имат Чистото си име,което е единственото хубаво нещо ,което си имат.

мисля си все още и за моето право на мнеие във връзка със смяната на твоето име...питам се ..ако е все едно дали си YA YO или Налбантов(ако го произнасям неправилно прощавай...на мен лично ми е трудно да го запомня),защо тогава досега пазеше името си а сега просто ще си сменяш струните.

...мисля си че не...не ти пиша тези редове за да те поучавам,или коря или още по малко да придобия и аз капчица известност покрай твоята....ама го пиша щото ме яд...много ме е яд че Лъвът който стои на Калотина,Лъвът който пази огъня до Нефски.Лъвът който подпира Шипка...сега на обиди го е обърнал...вместо характер да прояви.

И ето казах какво мисля,не си първият който си е сменил името...няма да си и последния...само дето имената си ги сменяват обикновено тези дето се срамуват от тях...а кажи ми ..моля те..ти срамуваш ли се от нещо което си изсвирил или написал като мнение.

Накрая...прости това многословие и бъди здрав.

Иван от Поленица

:lol::lol::o

 

 

:lol:;):lol::o

 

Зарад тоя пост си заслужава да се живее!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налбантов отново е със стария си ник Nalbantov - за постоянно.

Ако някой реши че вече не си харесва ника и иска да го смени - разбирам, макар че не е много желателно. Сменяш си ника и си пишеш вече само с него. НО НЕ и да ги редуваш!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налбантов отново е със стария си ник Nalbantov - за постоянно.

Ако някой реши че вече не си харесва ника и иска да го смени - разбирам, макар че не е много желателно. Сменяш си ника и си пишеш вече само с него. НО НЕ и да ги редуваш!!!

 

Верно е АХЕ,прав си,но понякога човек се обърква...колебае се и тогава (не е задължително)но греши....и пак тогава добрият администратор трябва да вземе в предвид имал ли е "грешящият" като основа желанието да се пречка на другите или е било въпрос на нещо като временна "сивота",която сигурен съм идва на всеки на гости понякога.И тогава ,нали за тва сме тук във форума все "творци" та и по творчески да си прщаваме.

Иначе респекта към подържащите и работещите за сайта го има..поне така аз мисля..честен +

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит нов ник и от мен, НО....

 

Само аз ли смятам че става много шизофренично на места като се появяваш и с двата си ника в една тема? Освен това Налбантов ми звучеше по-добре. Прав е Иван от Поленица.

 

А аз съм само един Мu3epHuK. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.