Jump to content
Българският форум за музиканти

В един малък женски джоб!


Recommended Posts

Девойчето си чука прилично....мъ нещо много високи тез барабанки бе :D

Дали много ги е натегнала тая мома или сме забързали каданса :lol:

Флор-тома звучи кат първи том, а първия като втори бонгос.....пък и чинелките височки......но иначе ми харесва :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто се е записала сладураната с аматьорска камера. Виж че верно и чинелите звучат като звънчета :dance: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Според мен, дори и Thomas Lang да излезне на дръм-батъл срещу тая мома ше загуби, за целта трябва девойката да бъде с пола и по-дълбокичко деколкте де :D:bravo::angry:

Редактирано от Danny47
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на момето!!! <_< Впечатлен съм и от свиренето и от визията. Хубаво моме, а и добре ръчка... Душата ми е пълна с умиление! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото нещо което на мен ми направи впечатление е колко дълго свири девойката...

 

П.П. Някой модератор плз да ме корегира в заглавието : ченски=женски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Някой хора твърдят, че и жените били хора :rolleyes:....смисъл какво толкова се учудвате ебати...да не би да имат половин мозък???? или пък една ръка и крак и половина :o

Редактирано от tupoto kopele
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NoSoul :P това добре ама не хващам какъв е въпроса нещо специфи4но във свиренето ли те впе4атли или просто 4е е жена а пък свири сносно на барабани?

 

Щото ако е: "жени или мъже на барабаните" то...това е отдавна решено и забравено в миналото.

Има няколко саита в интерент със барабанистите от женски пол разделен по категории за всеки стил rock, jazz,pop и тн ще останеш у4уден колко много имена има.

Между другото първата бг-барабанистка е на 80 г и живее във Варна.

Но едва ли трябва да ни у4удва това има много жени които се занимават със ударни инс. сегашния шеф на катедрата по ударни инструменти в София е жена/Таня Карпарова/ навси4кото отгоре е и професор доктор по ударни.

Освент това да незабравяме 4е и в класи4еската музика има също доста жени пове4ето от тимпанистите в симфони4ните оркестри в Бг са жени а не мъже.

Също в муз. у4илища има като мом4ета така и моми4ета които изкат да у4ат барабани.

Сега се сещам и за извесно бг. име Хилда Казасян е барабаниска и Jazz певица.

Така 4е нито сме по-напред нито по-назад от запада.

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Техниката не ме впечатли толкова. Впечатли ме тва че девойката е на към 16 и въпреки това тропа доста стабилно. Изкефи ме и издръжливостта на мацката, а и си е атрактивно, особено за любител като мен. А иначе ги знам жените - ударници. Там е мамата си трака отсякаде :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

NoSoul :P това добре ама не хващам какъв е въпроса нещо специфи4но във свиренето ли те впе4атли или просто 4е е жена а пък свири сносно на барабани?

 

Щото ако е: "жени или мъже на барабаните" то...това е отдавна решено и забравено в миналото.

Има няколко саита в интерент със барабанистите от женски пол разделен по категории за всеки стил rock, jazz,pop и тн ще останеш у4уден колко много имена има.

Между другото първата бг-барабанистка е на 80 г и живее във Варна.

Но едва ли трябва да ни у4удва това има много жени които се занимават със ударни инс. сегашния шеф на катедрата по ударни инструменти в София е жена/Таня Карпарова/ навси4кото отгоре е и професор доктор по ударни.

Освент това да незабравяме 4е и в класи4еската музика има също доста жени пове4ето от тимпанистите в симфони4ните оркестри в Бг са жени а не мъже.

Също в муз. у4илища има като мом4ета така и моми4ета които изкат да у4ат барабани.

Сега се сещам и за извесно бг. име Хилда Казасян е барабаниска и Jazz певица.

Така 4е нито сме по-напред нито по-назад от запада.

;)

Трябва да направиш разлика между ударняк/оркестрант и барабанист. Това, че имаме учители и професори по ударни инструменти, не означава, че могат да свирят на барабани, нищо, че всички ударняци (барабанисти, перкусюнисти) са завършили една обща специалност - ударни инструменти в музикалното примерно. Едните са оркестранти, другите перкусюнисти, трети барабанисти.

Редактирано от Danny47
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.