Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

1)nickname: Fortissimo

2)Възраст: христова

3)Образование: без малко PhD, ама се отказах от докторантурата.

4)Вашият инструмент/и: бас и от около година барабани(никога не е късно)

5)Предпочитан музикален стил:от джазец до трашец

6)Вашият вдъхновител: Майлс Дейвис, Пасториус, Патитучи, Уекъл.

7)Досегашни (не)реализирани проекти: реализирани - минал съм през няколко групи от началото на 90-те, две зими в джаз трио в един клуб , а сега в група Мурзилка, нереализирани- тепърва ще се реализират

8)Странични интереси: Айкидо, граплинг, MMA, Муай тай (много контузии по цялото тяло,ама носът ми още не е чупен)

9)В кратце(или с две думи за вас самите): 1.Общо взето снимам с камера и обработвам, 2.записвам с микрофон и обработвам, 3.събираме се с приятели и обработваме или по някой друга каса бира или по някой друга халба с облаци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8)Странични интереси: Айкидо, граплинг, MMA, Муай тай (много контузии по цялото тяло,ама носът ми още не е чупен)

ааааа,мой човек във форума!!ей само зарад' т'ва та уважавам вече:P<_< :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Чак сега, случайно ти видях представянето и реших да кажа здрасти!

...

И...айде да приключваме с парчето... :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8)Странични интереси: Айкидо, граплинг, MMA, Муай тай (много контузии по цялото тяло,ама носът ми още не е чупен)

ааааа,мой човек във форума!!ей само зарад' т'ва та уважавам вече:):) :)

Приятели, хайде да правим форумни спаринг сбирки. Малко спаринг и после, да ма учите да свиря.Какво ще кажете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

^мдаааа, никога не е късно да ти се счупи и носа .. ехехехех ... пък после викаш и жица да опънем .. ехехех

 

приятно ми е и на мене да се запознаем дори и виртуално !

 

Поздрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях забравил това самопредставяне ;) Доста свежо като палитра от побойни умения ;) Това със спаринга не е лоша идея, но кикбокса ми излезе от понятията преди години, каратето също. Muzikant-fighters.org ще бъде стрийминг телевизия с побой над музиканти от музиканти. И ние да дадем по нещо на таз държава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.