Jump to content
Българският форум за музиканти

В търсене на ръченица за китара (пак с молба за тъпан)


V.Vichev

Recommended Posts

http://soundcloud.com/r3connected/v-tyrsene-na-ryhenica-za-1

 

Та след вчерашните ми излияния, . . . реших да извадя само частите които ми хареса ха. . . и понеже ми е влязло под кожата и не мога да сЪ спръ, . . реших да споделя, . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://soundcloud.com/kiusha/7-8-daul

 

С клавиатурата толкова,нямам истински даул да запиша с всичките му динамики и удара по обръча.

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kiusha82 - Добре бреееее . .. . еххаааааааа супер е много е супер даже. . . ти нали го записа тоя тупан чисто някъде мале разбима . . . Хи хи даже греЖките ми са се замазали :))))) . . .мноо яко нямаш на идея как му се радвам

Редактирано от V.Vichev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак нямам опция да коментирам. . . можещ ли да тракнеш само Даула . . . От край до край , . . . аз ще си изрежа квото ми трябва . . . Благодарско много . . . . мале това ме тресе от секъде :))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kiusha82 - Да знаеш много яко се получава пуснах го на 20 30 души сичките са изкефиха максимално ! ! !

Редактирано от V.Vichev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти па :)))) е сега ша го изкпмпютиризираме., . . . мене питаш ли ме с тея недъгавите пръсти колко гршки съм за кецал . . . . напрао си е мерка за народно дело .... аз ша остая 5 10 такта утре като го аранжирам някой ако са вдъхнови да ф кара някви пръсти пързи . . . абе нямаме ли гайдарджия у форума да са развихри ?????. . . .

 

 

Абе можеш ли на сухо да сътвориш нещо като соло 8 или 12 такта ???А?А?А? ако ти се занимава ??? баси ш ами са пръсне главата имама 8 0000 идеи ....

 

 

нещо като Тумммм м . ... та та .... тк тар ататтататтатататтаттататтаттата та та ТУМ так ТАРА тататттат... пух даааа еаааа

Редактирано от V.Vichev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thx:kiusha82

Като за джем става! Когато ми остане време, ще се опитам, да направя подложка за джемене! :virtuoz:

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана въпрос за тъпан и реших да ти споделя едно видео ,което лично ме впечатлява свиренето на тъпана.

http://www.youtube.com/watch?v=BP0MXRRd4-E&feature=g-upl&context=G2d8b3eeAUAAAAAAAEAA

Редактирано от kiusha82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в обедната почивка, направих опит за мастериране. :slap:

Много недодялън опит, но ще задобрея, ако продължа, да си играя с тези работи!

Кратко тракче, а после сватбарската... :girl_cray2: Важното е, че имам тъпан!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъпан тъпан . . . . аре трябва си дам почифкъ аз заболяма ръката . .. .

Абе нещо ми се скапа аудиото като го конвертнах зе д ами глъхне . . . то не че аз не пипам по цял ден тея настройки ама ...

аре това е за сега ама след месец аз пак ша посегна

КЕфффффф - аз поне са размазах няма ша го презапиаша и така чайте сиа 10 мин . . .

Редактирано от V.Vichev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kirilsat Ле лееееее с свадбарската направо ма разкъса . . мноо яко мноо :hooray:

Така ето я и мойта последна изцепка . . . . много изключително много се забавлявах http://soundcloud.com/r3connected/v-tyrsene-na-rychenica

Редактирано от V.Vichev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.