Jump to content
Българският форум за музиканти


Tozi

Recommended Posts

Благодаря, че ми напомни защо влизам в тоя форум!

Интрото - класика!

Страхотно суйнгиране!

Абе и Уйнтън ще е принуден да си затрае - много, много майсторско изпълнение :godbless:

Редактирано от PlayForFun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Малко джаз за разнообразие"

 

Добре си разнообразил :)

 

http://www.4shared.c...X8l/MGRAPS.html шумничко е ама от сърце.

Редактирано от elasticman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Еластик. Хубав звук. С каква китара (струни, реверб, усилвател) е записвано?

Редактирано от Tozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за добрите думи, но аз доста се дразня на звука ми ( на второ място след свиренето ама хайде ) бе те нещата ръка за ръка май си вървят :) Инак китарата с която записах е такава на която рядко свиря ,но в момента е единствена под ръка Carvin DC747 седем струни ,не лоша китара ,може би с характер на шред талпа( Macalpine :) ) но едно време по- скоро лекото залитане по finger-style работите специално Alan De Mause, Van Eps и Joe Pass може би малко Charlie Hunter , ме нави (залитането де ) да си я закупя :) Колкото до останалите джаджи фактите са още по тъжни : струнките са Д'Ад 11-ки, и нататък вече е много зле директно в старoто PC ,някаква си грозна зв.карта (нямам представа каква е), и редовните програми Cubase мю бейс нещо си, Амплитюб май се наричаше другото ( доста съм бос в тия работи но Kiusha ми помага като имам разни идиотски въпросителни), и там нещата си ги редя винаги сам и общо взето някъв измислен драйв( много леко ), Екв.( малко среди нагоре), и малко delay ама знам ли може би пък понякога прекалявам или пък не :) То и поста ми стана такъв.Абе слухтя доста и внимавам в картинката тва е :) Уф и все пак най-голяма борба ( неравна и то ) пада с така наречената латенция.Ужас

Редактирано от elasticman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.