Jump to content
Българският форум за музиканти

въпрос за М-аудио делта 1010лт


rocker_vn

Recommended Posts

въпроса ми е някой има ли идея как да настроя нещата така че всеки изход от картата да ми е като монитор за всеки вход. пояснявам - примерно - на 1 вход имам микрофон и искам на 1 изход да ми излиза сигнал само от микрофона, който да ползвам за монитор на микрофона. на 2 вход....и т.н. и вскички тези изходи да си ги включа в миксера

 

налага се понеже компа е малко слаб и се появява латенсия като прослушвам през програмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера защо се налага това, при положение, че ти трябва да минеш през компа така или иначе. Това, което искаш може да стане през DAW програмата, която ползваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със същата карта у дома,обикновенно използвам за монитор при записа сумата която излиза от "master volume"

или чисто технически погледнато това са out1,out2 :) който и от входовете на картата да ползваш,винаги изхода излиза от там,отвори си контрол панела и рагледай подробно опциите в първата графа.Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MUSICMAN - въпреки че всички инструменти са включени в картата ТЕ НЕ МИНАВАТ ПРЕЗ КОМПА КОГАТО ГИ ИЗКАРАМ ДИРЕКТНО НА ИЗХОДИТЕ! самата карта си го прави.

 

оправих се вече. закачих си микрофоните да излизат от 1и2, китарите през 3и4, баса през 5, и барабаните през 7и8 и всичко стана както си мислех - няма я латенсията от компютъра

 

а всички тези хватки се наложиха защото компа е 2ГХц с 1ГБ рам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.