Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Искам да ви представя едно клипче на един мой близък приятел,както и най-добрият барабанист,който познавам лично! Снимано е на участието на група "Н.И.Е." в клуб "О'Шипка" на 9 април тази година.Предоставено ми е лично от него и го поствам с личното му разрешение.

Теди,искам да ти пожелая всичко най-хубаво,да се оправяш бързо от неприятното изживяване и да почваш пак да пипаш палките както си знаеш - имаш приятели,които държат на теб! ;)

 

Ето го:

 

"Джунгла"

 

Вижте го,абсолютно си заслужава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 48
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте,

Първо да благодаря на Тони за хубавите думи по мой адрес................много мило!!!!!

И второ надявам се да ви хареса парчето ми!!!!

Поздрави на всички!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси това ме разби наистина. Пича е много добър барабанист личи си че ги може нещата и знае какво прави,обаче това което ме ИЗКЪРТИ е качеството на записа и саунда, никога не бих повярвал че така може да звучи нещо изсвирено на живо в България и в О'Шипка..Кажете кой е правил звука и записа ;););)

 

а за пича на барабаните ;):););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете кой е правил звука и записа ;););)

Аз ще се опитам да ти дам някаква информация,но по-добре Теодор да обясни в подробности,като се появи. Специално за звука - "вина" имат въпросния Теодор,Иво (барабанист на Скре4),Оги Кьосовски. Друг е въпросът,че за въпросното събитие беше изнесено горе-долу половината "М&Д Студио" по посока на Шипката. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Парво да благодаря на Тони за хубавите думи по мой адрес................много мило!!!!!

И второ надявам се да ви хареса парчето ми!!!!

Поздрави на всички!!!!

Ти не си ли от Фристайл????? И у4иш в класа на Венко Поромански ;) Сори,ако бъркам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Парво да благодаря на Тони за хубавите думи по мой адрес................много мило!!!!!

И второ надявам се да ви хареса парчето ми!!!!

Поздрави на всички!!!!

Ти не си ли от Фристайл????? И у4иш в класа на Венко Поромански ;) Сори,ако бъркам ;)

Учи в класа на Поромански,но не е от Фрийстайл. Бившия барабанист на Awake e, преди Желяз. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звукът съм си го правил вкъщи.На компа, а иначе ще има и студиен варянт, който се прави в момента.Да от класа на Венко Поромански сам, но не свиря с Free style преди свирех Awake.Но вече свиря само и единствено с N.I.E.Радвам се че ви харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звукът съм си го правил вкъщи.На компа, а иначе ще има и студиен варянт, който се прави в момента.Да от класа на Венко Поромански сам, но не свиря с Free style преди свирех Awake.Но вече свиря само и единствено с N.I.E.Радвам се че ви харесва.

Ай не се прави на скромен,цялата Бета серия на Shure изнесохте за тая изява, после що му звучали добре барабаните! ;) Аре,оздравявай,утре ти идваме на гости със Слави,одеве го строих! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето включва и някои приятни хармонии, но особено кефско е солото! А записът е добър заради майсторското свирене, и с касетофон да беше записано, се толкоз добре щеше да е! :band1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, Тедо, ако ти кажа, че си ми любимия барабанист, надали ще ти се стори нещо ново... :band1:

 

Винаги съм харесвал хъса, отдадеността и амбицията, които влагаш в музиката. За таланта няма да говорим - той си личи отдалеч! Моите уважения за гореизброените неща, но преди всичко за факта, че си оставаш все същия точен тип и най-вече добър приятел! Успех и късмет занапред и да се оправяш бързо(чакат те задачки-закачки в 13/16 - обещал си ми и няма измъкване)! Чакай ни утре на визитация! :band1:

 

П.П. Просто доминираш, братле!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.