Jump to content
Българският форум за музиканти

индийско


Recommended Posts

абсолютно управляваш...къртиш пейки фаянс плочки абе много яко! :) и аз фен голям .....:) страхотно... :))))

 

са в момента за звука много не мога да кажа, че го слушам на слушалки (макар и добри), но на последното на места ниските ми "избиват ушите"....смъкни ги малко (респ. компресията)...;) )

 

п.с. благодарим много за датаком-а :)

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

такааааааа вече и ъ-пнах нещата дето ги имаше в дата.бг в тази директория, така че желаещите да чуят мои неща да влезнат там

 

благодаря за фниманието

 

пп ако на някой му се иска да сподели мнение за някое определено парче моля да го направи, аз и за тва съм ги постнал. мерси предварително :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси якото ... аз съм ти луд фен да знеш сега си стоя тука на работат и тва така ме отнася не е истина ... много въздействащо ..... много ... ама я кажи ти сега как е записвано щото тея тарамбуки ми намирисват на живо извирени или се лъжа .... дай малко инфо как си го записал ... и солото ми хареса много БРАВОС :)

ами тарамбуките, дарбуките и изобщо ритъм секцията съм я правил на sampletank като съм тригерирал през клавиятурата цели и отделни семпли с различна динамика и така съм го пораздвижил за целта, която искам да постигна. мисля че от там се почна и вдъхновението, а и 2 мс латенция е направо :) за такъв семплер напрао ти освобождава мозъка от пресмятане на закъснението докато свириш. е има малки разминавания ама по миди път всичко се опраа мухаха. докато записвах траковете след барабаните направо съм подскачал като някой чалгаджия нали ги знаеш хаха някак много такова едно готино ритмично, а като вкарах арфата вече бях на 7 небе. трябва да продължа цитрата и арфата че придават много автентичност както за индийския фолклор така и за симфоничния стил на парчето. освен това в частта след солото на флейта, което трябва да запиша отново,разбира се, ще има солиране може би на класическа китарка ама още не съм измислил какво и как и тн сещаш се. мдааааа виждам го вече само да имах време да го направя ама след някоя и др седмица ще се поосвободя мухахаха и ский кво става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.