Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

здраво , имам въпросче интересно ми е как озчучавате с приятелите(групата) , кубета ли ползвате слагате ли разни други джаджи , що ползвате за вокалите , тези така наречени P.A. systems (не съм мн добре запознат с...) ползвате ли ги , и прочие и обяснение и моля моля всеки да бъде подробен :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мхм или по-точно някой ако може да каже мнение за http://www.zzounds.com/item--SQU0717150000 т'ва нещо ? или за същата цена нещо което да го замести ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво точно искаш да направиш ?

Това като го гледам служи за озвучаване на купони :)

Няма да надвика барабани.

За репетиционна ли ти трябва?

 

Аз да ти кажа тук не съм виждал да се продават такива системи камо ли за тея пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами имам едно кубе засега в което мога да си шмугна само китарата и нищо повече , искам да мога да си пусна микрофон ( или 2 мик.) и китарата ми плюс бас китара , за целта обаче не съм много сигурен какво ми е необходимо понеже нямам опит с такава техника , за това мислех за пулт или за Скайъра дето го написах ,за репетиоционна е цялата работа , ако може да ми кажеш горе долу към какво да се насоча за да не купувам излишни джаджи и какви пари са нужни ..? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж в купувам - продавам Бисо от репетиционна Президент си продаваше старото оборудване - мисля, че идеално ще ти свърши работа.

Иначе ако искаш ново - зависи колко шум вдигате. Колони ще ти трябват минимум 2 Х 200 вата. Съответно трябва ви усилвател поне 200 вата и мишпулт с колкото канала си решите. Цялата тази комбинация под 1200 - 1500 лв. не я виждам (говорим за нови). Не ти препоръчвам да купуваш комбайн ( така наречения power mixer или пулт с усилвател на едно). Защото ако си недоволен от едната част - няма как да я смениш само нея. Иди разгледай в музикалните магазини и се ориентирай от към цени. Ако нямаш възможност да вземеш ново оборудване - следи в Купуам - Продавам какво става и все ще излезе нещо.

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей благодаря за инфото , само дето тия Power mixeri май са ми целта , погледнах тука в един сайт http://www.zzounds.com/cat--2748 ,ето тия неща и не са много скъпи , мисля нещо такова да взема ако може някой да даде мнение кое е най добро от тия до $400 дето са :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.