Jump to content
Българският форум за музиканти

Geo & El Ninyo


Recommended Posts

пробвах едни уж синтове за китара

и си посвирих пак в/у ТАЗ ОТКАЧЕНА РАБОТА>>> :guitar: :headbang:

http://www.cmusicforum.com/dimitar/Geo_Nen4o_Mitko-01.mp3

среднощ е супер да свириш на таквиз работи! :headbang:

Дими,ти си НАПЪЛНО луд,бе!!!!!!!Ебати свиренето :headbang::headbang::headbang::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 153
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Предлагам до края на другата седмица да изчакаме всички,които желаят да запишат китари(клавири) на парчето с Ненчо,след това да смесим парчетата и да си ги издадем.

 

       какво мислите по въпроса ????? :headbang:

здравеи а всички ли могат да записват или само ваши познати.бих могал да пробвам но не искам да се натрапвам

Включвай се,приятелю.Всеки е добре дошъл. :headbang: :hello:

мерси тази вечер ще пробвам,ако успея нещо да докарам/много съм ляв със записите) ще пусна линк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,ето и моята версия, за саунда не отговорям,хич ме няма по домашните записи пък и свиря с кубе и не мога да го усиля-съседите ще ме пречукат.Не съм сигурен че така искате да си чуете парчето но за мен беше много забавно да посвиря в/у плейбека.

 

та който иска да чуе/http://media.putfile.com/forum-71

 

 

 

благодаря за слушането предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух го.Много добре си го направил. :beer: Определено ми харесва и ако проявяваш желание и интерес ще включим варианта в проекта за диск.

Пиши какво мислиш по въпроса. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,ето и моята версия, за саунда не отговорям,хич ме няма по домашните записи пък и свиря с кубе и не мога да го усиля-съседите ще ме пречукат.Не съм сигурен че така искате да си чуете парчето но за мен беше много забавно да посвиря в/у плейбека.

 

та който иска да чуе/http://media.putfile.com/forum-71

 

 

 

благодаря за слушането предварително

Много много много добро..това е супер актуално и като начин на свирене, як 21 век фюжън, звука на китарата е супер добре подбран, плътен и ясен....има адски много заряд....мен, ти трябва да свириш :beer:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви много за хубавите мнения,мога да го докарам по добре но нямах много време,колкото до диска нямам нищто против ако мислиш че може да се използва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала,след твоя тейк всякакво желание да записвам тотално ми се изпари! :) Ти се изказа и сложи огромна точка накрая!Поклон :beer:

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала,след твоя тейк всякакво желание да записвам тотално ми се изпари! :) Ти се изказа и сложи огромна точка накрая!Поклон :beer:

 

 

Владо

Нимо така ,

за всяко същество има място под небосвода :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау, иако свирене, това е варианта,лично аз се оттеглиам, звучи грандиозно изсвирено.

 

ПОКЛОН ПРЕД ТАЛАНТА ТИ...... :beer::lol::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.