Jump to content
Българският форум за музиканти

Здравейте :)


Recommended Posts

Здравейте ! Казвам се Ева и през ноември навърших 18. 12ти клас съм в НПМГ. Направих вокална група в училището ми , изпълняваме обработен фолклор/автентичен по-рядко, имам много идеи и планове за развитието ни.

Учила съм народно пеене 4г. и съм пяла в 2 вокални групи с народно.

Сама се занимавам от 5-6г. вече с опити за изпълнение на поп/рок песнички.

Иначе съм инструктор по компютърни мрежи, може да се каже , че е нещо като за прехрана.

Влечението ми към технологиите силно се конкурира с това към музиката (+ една хуманитарна наука, която няма да споменавам, защото не съм толкова отдадена на нея напоследък :D ) , но не мога да избера нито едното и заради това бутам и двете :D

Ако има хора със сродни интереси - ще се радвам да попишем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Развитието на технологиите става все по-бързо, все някой "диша във врата ни", а с годините нервите ни се хабят от това и все не можем да догоним "прогреса" от изтощение. Докато музиката е вечно райско кътче и почти никой не ни пришпорва, освен ние самите, разбира се! :ok:

По-лаконичен не мога да бъда и дано си ме разбрала, Ева и добре дошла при нас! :band1:

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважавам всички IT специалисти и всички хора, които се занимават с българския фолклор! :godbless:

Двете неща вървят ръка, за ръка. Просто трябва да избереш, кое ще ти е хоби и кое професия?! :greenangel:

Добре дошла! .... и много успехи!!! :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.