Jump to content
Българският форум за музиканти

Работилница


Recommended Posts

Значи интересува ме къде има работилница, която мога да наема и примерно да вляза и да използвам машините като след тва естествено си платя за работното време. Опит имам, знам как се работи с повечето машини в една работилница, проблема е че нямам идея има ли място където да мога да вляза аз да си работя. Айде помагайте :godbless:

 

Мерси предварително на отзовалите се :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

не вярвам някой да се навие, по-скоро даваш размерите и материалите и го изработват, за каква работилница става въпрос, предполагам дърводелска ?

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Да дърводелска... То да каже човек че ми трябват някви велики машини, а на мене един банциг(или абрехт, но предпочитам чистия банцих), един лентов трион (в краен случай зегето ще играе), една фреза една бормашина на статив и един лентошлайф ми вършат работата която искам да си направя... Баата маата... А тогава някаква идея къде мога да си намеря работилница в която да си дам размерите и чертежа на нещото което искам и да ми го направят и съответно някви ориентировъчни пари които биха ми искали? :think:

 

едит: не за друго ами просто нямам пари да си купя фреза примерно... айде мога и без банцих да мина, имам зеге и виброшлайф (предпочитам шкурка на трупче ама тва е друга тема) и бормашина евярно не на статив, но се ще измисля нещо... Фрезата ми е проблемна... А откъде мога да си наема инструмент примерно за ден два? Знам че има фирми които отдават кангота, хилтита и глупости за час или нещо от тоя сорт...

 

 

Хъм... май по-ефтино ще ми излезе да си дам нещата някой да ми ги направи :think: :wall:

Редактирано от vlex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що не пишеш на Пакмана ( Pacman) може пък да се разходиш, не те знам от дека си :D един вид..... та да се разходиш до него и задружно да направите, това, което желаеш, с мерак :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
... един банциг(или абрехт, но предпочитам чистия банцих), един лентов трион (в краен случай зегето ще играе), една фреза една бормашина на статив и един лентошлайф...

Успех!

 

...и пази пръстите,ей!! :D

Редактирано от docc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eмм фелибето не ме устройва... По на сметка ше ми излезе да си дам нещата някой друг да ми ги издяла :P

 

Че го мислим начи допълнително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се съмнявам. че някой ще ти даде току така да бачкаш с техника за сумати пари. Примерно аз лично не си бих дал осцилоскопа или мултицета, че и поялника да бачка някой с него.

 

Остава някой много близък приятел, или някой който работи в държавна фирма (където техниката не е плащал той)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(където техниката не е плащал той)

Е те тва е най-ключовото :happy:

 

Инак в момента съм в застой, но в крайна сметка колко му е... Кат нямам лентошлайф с виброшлайфа и пилата ше си играя няколко часа, като нямам банциг с рендето ;) Просто ще натрупам повече експириънс :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Из метро, и другите такива магазини продават евтини китайски машини

иди и разгледай.

Това което ми направи впечатление е, че примерно всички бормашини и оберфрези изглеждаха по един и същ начин. Пласмасите им бяха изливани по 1 форма, но с различни лепенки и от там различни цени. Та според мен няма да има никаква разлика от ейнел или няква измислена марка за 20-30 лева

 

Проучи и това. Най-добре е да си имаш твои си машини и техника :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми мислил съм го и тоя вариант, ама ме притеснява факта че няма къде да работя :cheers: Преди имах на балкона една маса дърводелска ама ся вече нямам и е леко тегаво... Нз ще го измисля... Ся са ми на главата по-важни проблеми от обработката на дървото... примерно самото дърво :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.