Jump to content
Българският форум за музиканти

A Death Of A Hero


Recommended Posts

Че героя може да е елф :cheers: ... не че нещо просто такива меланхонични са траците на warcraft, та от там ...

 

БТВ по мое мнение може да се вкара малко повече драматизъм с наличие на повече атака на някой от ключовите инструменти, на мен ми звучат прекалено еднакви, и никой не излиза напред в моментите в които би трябвало. То може би вече е късно за промени но малко компресия в областта на средно-високите би могла да акцентира малко повече отделните инструменти... Иначе като динамика ми се стори добре... И като идея е супер, просто липсва тънкия про-едж на звука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че е лоша идеята ти, LOE, може би и на мен по би ми допаднало, но "...в моментите, в които би трябвало". А в кои моменти би трябвало, според теб? :) Това решава композиторът, в зависимост от целта - според него е! То в такъв случай критикуващият по-добре да направи нещо подобно на критикуваното за себе си, както го вижда. :) Относно това няма тъй контрастни правила, както примерно да се избягват антипаралелни перфектни консонанси, акцентирани такива или пък да се ползват квартсекстакорди основно в 4 случая (класически де, както някои са се усетили вече).... Затова поне аз избягвам подобни критики, защото звучат... :rolleyes::P То май колкото е по-изпипана и подробна творбата, толкова повече кусури й се изнамират. :) Представям си какво щеше да е, ако бог Брамс бе жив и пуснеше нещо тук. :lol: Това по-скоро нашега, сега да не се обиди някой. :beer:

Поздравявам DJ Alex и audiozone за чудесно свършената работа, труд е хвърлен тук! :cheers:

По-горе пишеше за брас-а... Според мен, с тази инструментална група най трябва да се внимава, предвид акустичните й качества - тя най-явно би могла да омаже по оркестрацията...

Продължавай в същия дух! :bravo:

В момента не се сещам какво повече да пиша, а и забравих предните постове какви точно бяха. Па и този набъбна. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еваларка! Як е инструментала! :rolleyes:

Наистина подхожда за озвучаване на сцена от филм или игра (вероятно в някъв фентъзи жанр). В тази връзка и аз си мисля, че може да се вмъкне малко брас секция, само, че по-пестеливо и внимателската! Като някви фанфари си го представям, ама по-ниски, че да звучи леко погребално, а не тържесвено! Нали все пак е починал човека (или елфа... или джуджето), да, де - героя! :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10x <_<

Ами то вече обясних, че си има БРАС секция - по-подробно включва: Френски рог, Туба и Тромбон (преди имаше и други неща, но отпаднаха). Но всичките са вкарани на по-заден план, като помощтно средство, единствено Тубата се откроява малко повече на места. Такъв е замисъла :rolleyes: , без фанфари и т.н.

Това е по-скоро епичното погребение на героя :pray:;) , а по-погребалното му - следващият път (майтап ;) , макар и това да е достатъчно погребално ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ми дава да си едитна старото мнение :) , затова ще отговоря на един въпрос от постовете, който съм пропуснал :lol: :

Цялата дръм секция е от Edirol Orchestral :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.