Jump to content
Българският форум за музиканти

Инструментал


Recommended Posts

Още един кратък инструментал от мен, с набузен ривърб... целта беше да се достигне някакво отнесено 'катедрално звучене', мисля че успях до известна степен:

 

http://niilo.tophost.bg/hf.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един кратък инструментал от мен, с набузен ривърб... целта беше да се достигне някакво отнесено 'катедрално звучене', мисля че успях до известна степен:

 

http://niilo.tophost.bg/hf.mp3

супер е бравоо..мноооого ме накефи човече :(:);););):(:ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa размазващо е аууууууууууууууу кеф ....само не ми харесва това което не е пиано а нещо си там не мога да го различа....и мисля че ако го махнеш, в смисъл да оставиш само пианото ще е много по добре :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко е! Наистина може да мине без оня странен, наподобяващ(на мен) комар в далечината, инструмент.

Може би наместо него звук на/като "надуващо се" виолончело ще е далче по-добре, и на 1-2 места, където искаш да усилиш момента, да сложиш някакъв тъпан(каса или...оня "тъпан" който се ползва по оркестрите, сори но не знам как се казва. :cheers: ).

 

Само в тоя дух! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е! Едно такова отнесено и вглъбено. :think: :dance:

Наистина може да мине без оня странен, наподобяващ(на мен) комар в далечината, инструмент.

Може би наместо него звук на/като "надуващо се" виолончело ще е далче по-добре, и на 1-2 места, където искаш да усилиш момента, да сложиш някакъв тъпан(каса или...оня "тъпан" който се ползва по оркестрите, сори но не знам как се казва.  ).

Абе, не знам за тимпаните (може ако са на някво кулминационно място), ама според мен онзи дразнещ-всички-останали звук ще е по-яко да се трансформира в някакви далечни струни (цигулки, чела, баси - де да знам), които да допринесат за атмосферата и да заменят леко "ЗЗЗЗЗЗЗЗ"-звучащия звук в момента. Успех! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина жуженето е за изчистване. Идеята е достатъчно красива и дълбока - нямаш нужда от подобни допълнение. А ако прерастне в балада тва инструменталче, няколко мадами са ти в краката, да знаеш :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, благодаря за хубавите думи :headbang:

 

Жуженето ми допадна на мен като идея, а дори да реша да го махна - прекалено много играчка ще е, защото загубих уав-овете на микса, а не ми се занимава отново да го правя цялото :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.