Jump to content
Българският форум за музиканти

Къде продават 3PDT ключове?


Recommended Posts

Аааа не е така изобщо.Продават се в Ибей.Но доставката е малко бавна.Ще трябва да почакаш 20 тина дена но пък има много доставчици при които е безплатна доставката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей ,

ако не държиш ключето да е бутонен тип , за натискане с крак има такива с лостче и пак с 3 реда по 3 крака.Аз си купих такова с три позиции ON-OFF-ON , от един магазин във Варна до ботевата градинка.1-ва позиция включва 1-ви и втори ред , 3-та позиця включва 2-ри и 3-ти ред , средна позиция -изключва всичко :)

1003P4T1B1M1QEH,%201003P1T1B1M1QEH,%201003P3T1B1M1QEH.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Трябва ти с крак включване и такива ключове се начиран в www.e-bay.co.uk или във www.farnell.com, в бълхария няма такъв бутон. Бутона се казва 3PDT

http://bg.farnell.co...matchallpartial

http://www.ebay.co.u...d=p3286.c0.m283

За да ти идват бързо, за 3-4 до 5 дни нещата от ибей, поръчвай си от английски доставчици. Влизаш в www.ebay.co.uk, търсиш каквото търсиш и отстрани в "Location" даваш отметката "UK Only". Имал съм проблеми с доставка от Америка, но от Англия всичко ми идва до седмица време в пощенската станция обслужваща адреса за доставка в България.

:beer:

Редактирано от a_panov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,да знае някой от къде в България може да се купят ключове 3PDT,благодаря предварително .

 

Всъщност никой освен vankata не знае за какви ключове става дума. Това дали е фуутсуич или така наречените troggle суичове или каквото и да е, никой не знае. Така, че на така пестеливо зададен въпрос, мисля че никой не може да отговори. Да не говорим, че vankata не е изразил нито 1 мнение по въпроса след първия си пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.