Jump to content
Българският форум за музиканти

The Internal Laterna - Eagles In Space


Recommended Posts

От две седмици насам моето The Internal Laterna се води вече група, тъй като към мен се присъедини и човека поканил ме в този форум, но за сега той запази анонимност за песента, тъй като по негови думи ми бил окепазил песента с неговото соло. А аз мисля точно обратното, мойта акустична китара звучи с типичен електронен перфекционизъм и всичко останало също, а това соло добавя човешкия фактор и песента изведнъж става много по - жива. Това ми е една от най - добрите песни от предстоящия албум и Ви я представям и на Вас да кажете какво мислите.

 

o632835518871250000.jpg

 

За The Internal Laterna:

Вече сме официално трима човека, аз, китариста и едно прекрасно момиче, което занапред ще работи с нас, като певица :godbless: В момента довършвам и работата по сайта на групата и ще имате достъп до голяма информационна и музикална база, а в самия сайт ще имате даже възможност да представяте собствената си музика и да заемете участие :godbless:

 

Очаквам коментарите Ви относно песента :blink:

 

Благодаря!

 

http://www.soundclick.com/bands/pagemusic.cfm?bandID=544169

 

*Препоръчвам Ви да изчакате плеъра да зареди песента докрай, за да не Ви прекъсва. И естествено е за предпочитане да пуснете версията с високо качество. :blink:

Редактирано от jokeman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво :godbless::godbless: Супер е парчето и има мноо професионален звук!!! Я кажи с кво си го записвал и от къде извади тея семли на клавирите???

 

ПП: Една лека забележка, ако мога да си позволя :blink: Соло китарата прекалено много изпъква, ако можеш да е намалиш малко няма да е лошо!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно семплите - не са семпли, ами синтезатора ми обработен леко :godbless:

 

Относно солото - не знам така ми хареса да е малко по - засилено, но ще се пипа още :godbless:

 

Мерси за мнението, постарах се доста над песента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, личи си, че е било обърнато доста внимание, а и е по-разнообразно парчето. Също съм на мнение да намалиш нивото на солото. Твърде много вика спрямо останалите и губи красотата си. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Ще се пипа, мерси ;)

Много мелодично парче. Хареса ми. :metalist::virtuoz::D;):D

Мерсаж :) Дано още хора да го чуят и да дадат мнението си.

Редактирано от jokeman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е готино! А на този анонимния,ако е същия елемент за когото си мисля(и съм почти сигурен,че не бъркам) му предай,че излишната скромност не е по-добра от пределната фукня. И ако съм го уцелил - предай му също,че ще му спукам капачките и повече баскетбол няма да види,ако не се обади скоро да посвирим! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е готино! А на този анонимния,ако е същия елемент за когото си мисля(и съм почти сигурен,че не бъркам) му предай,че излишната скромност не е по-добра от пределната фукня. И ако съм го уцелил - предай му също,че ще му спукам капачките и повече баскетбол няма да види,ако не се обади скоро да посвирим! :)

Хаха, стига бе, ние с него сме няма такава двойка на стрийтболче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

хубаво е определено.

И аз като колегите смятам че е ПРЕКАЛЕНО силна китарата, ако искаш сам оте да се чува така доминиращо докато солира, може би е по добре да смъкнеш волумето на другите неща.. пробвай,Така направо всичко останало се посича и се чува само солото...

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.