Jump to content
Българският форум за музиканти

The First Two


tzvetan

Recommended Posts

Здравейте, кажете какво мислите за двете ни нови песни.

 

http://soundcloud.com/whitewash-fences/swim

 

http://soundcloud.com/whitewash-fences/perfect-knockout-01

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Композиционно нещата за мен са ОК .Гласът звучи добре.
  • Трябва да се поработи още върху аранжимента и саунда. Още синтове може да се вкарат, ефекти повечко за да се получи прелома от тихите към силните части и повече ниски честоти ( това за първия трак се отнася )

Втория честотно е доста по - добре но има партии които са прекомпресирани.

Иначе поздравления :bravo: . Ако се направят нужните промени нещата ще зазвучат много добре

Редактирано от emo_tion1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва че има някакъв много гаден компресор на изхода и всичко звучи на вълни. Не знам дали това е търсен ефект но на мен определено не ми допада , абе направо неистово ме дразни. Гласа и вокалната линия ме кефят..

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даа, доста брутална компресия. аз успявам да пусна само второто парче през тел... струва ми се, че кика е прекалено напред за такова парче. за да се откроява пробвайте по-добре със сайд чейн компресия на кика спрямо бас,синт.

в тубата има много видеа, как се прави.

приятно е парчето, като идея - браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Съгласен съм с колегите за предните ви парчета. Новото ви е една стъпка по-напред от към продукция според скромното ми мнение. Най-важното обаче е, че имате доста добри идеи от към музика, което си е рядкост на днешно време. Щото техническата част се учи, а въображението :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.