Jump to content
Българският форум за музиканти

Как се справям си китарата


Recommended Posts

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

са да кажа за пича-пич браво аз кат почвах и бях на два месеца още и акордите не знаех а са съм най добрия китарист в форума -така че не ги слушай другите кво ти говорат

Eха, дай да те чуем бе

брат некъде да си чул малмстиин да е свирил за безпари

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

са да кажа за пича-пич браво аз кат почвах и бях на два месеца още и акордите не знаех а са съм най добрия китарист в форума -така че не ги слушай другите кво ти говорат

Eха, дай да те чуем бе

брат некъде да си чул малмстиин да е свирил за безпари

;)

;););):bravo: има ли значение кой колко може да сври, щот аз все си мисля че всеки музикант е достоен за уважение, било то и простия мангал който си свирука на тарамбучката.Така че хора не почвайте спор на който му се види края...винаги ще се намери някой по добър от вас. :bravo::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
добре ще продължавам с повторенията. и следващия път ще си настроя китарата явно държите на тва

Тука сме само наши 'ора, ама т'ва не го казвай пред други, че много ше ти се смеят! ;);)

 

 

и следващия път ще си настроя китарата явно държите на тва

 

Ей тва веднага си го добавям към подписа, че мно'о ми 'ареса.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лъжа, разбира се

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък според мен човек да каже сам за себе си че е добър си е простотия, пък да каже че е най-добрия си е просто ниска култура. Оценките се дават от другите, и то на базата на демонстрация на умения. А тей като въпросния индивид не е показал нищо освен лоша граматика и правопис просто не важи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, аз парчето не го намерих, но е хубаво че даваш нещата си... :godbless: Аз никога не съм свирил добре на каквато и да е била китара, но започнах да си показвам песните чак след две години усърдна работа за усъвършенстване...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
А пък според мен човек да каже сам за себе си че е добър си е простотия, пък да каже че е най-добрия си е просто ниска култура. Оценките се дават от другите, и то на базата на демонстрация на умения. А тей като въпросния индивид не е показал нищо освен лоша граматика и правопис просто не важи  :godbless:

Извинявам се, но говориш за лоша граматика и правопис!!! Виж си запитайките!!!!

Иначе съм съгласен с твойто мнение, че е глупаво да се самохвалиш!!

Ае УСПЕХ на младия китарист!!!!!! :godbless:

Редактирано от EmchoDT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но говориш за лоша граматика и правопис!!! Виж си запитайките!!!!

Иначе съм съгласен с твойто мнение, че е глупаво да се самохвалиш!!

Ае УСПЕХ на младия китарист!!!!!! :metalist:

ЗапЕтайките са ми добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но говориш за лоша граматика и правопис!!! Виж си запитайките!!!!

Иначе съм съгласен с твойто мнение, че е глупаво да се самохвалиш!!

Ае УСПЕХ на младия китарист!!!!!! :metalist:

ЗапЕтайките са ми добре

не не са :virtuoz::D;):) запетая се слага и пред "че" :D:D и в сложните иречения, простите такива се отделяс със запетайки.

 

Но това според мен няма никакво значение, тъй като човек обикновенно бърза да публикува нещо и недоглежда, какво е написал ;) :wall: :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.