Jump to content
Българският форум за музиканти

Adele - Someone Like You


Yo The Real

Recommended Posts

Вчера преобърнах пианото в китара, стана доста добре и го записах. Кавъра не е за да покаже някакви големи способности от моя страна, просто за да има разнообразие в раздела.

 

 

P.S. Извинявам се много, ако някой е помислил, че това е вокален кавър. Както съм написал под клипа, съжалявам и аз че не мога да пея. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле, надявам се това да прозвучи като градивна критика и така да го възприемеш.

 

Първо хубаво е, че слушаш разнообразна музика, Адел е невероятен изпълнител.

 

Изключително неточно изпълнение.. Разминаваш се през цялото време, на някои места тотално се губиш, а на припева ритмиката, която свириш, няма нищо общо. На всеки се случва да се обърка, но не знам защо си решил, че е достатъчно добро, за да го показваш на други хора, би трябвало да можеш да чуеш за какво разминаване става въпрос.

 

Това е, работи върху ритмиката, свири с метроном, СЛУШАЙ.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че го възприемам като градивна критика. За хвалби го пускам във Фейсбук, за да науча нещо - тук. :)

 

Песента се получаваше много добре и точно, когато разбира се не я записвах. Някак си пред камерата се притесних. Също, може да звучи и като евтино оправдание, но не чувах особено добре записа. Особено след като гласа и се включва, китарата ми тотално потъна.

 

За ритмиката при припева - тук оправдание нямам, но пък имам обяснение - песента ме зарежда с такава енергия, че ми трябва малко време докато започна да си контролирам ръцете, честно. Това е и всъщност причината да направя кавър на песента.

 

За това, че може би не е трябвало да го качвам - може би си прав, но и не е лошо да се виждат по-разнообразни кавъри, били те и лоши. Пък и далеч по-големи мацаници е имало тук. :D

 

Благодаря за коментара, keep calm and listen to Adele. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мацаниците спор няма. Иначе оправданието, че не си чувал музиката не е евтино, нормално е да се случи когато записваш така. Помисли за алтернативен вариант, при който ще чуваш по-ясно записа, например със слушалки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.