Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-накрая нещо мое :)


Recommended Posts

Е, дойде момента и аз да запиша нещо. Това е едно мое инструменталче, което тепърва ще се развива, и няма да е само мое :P Хората от които най-вече очаквам мнения си знаят, нии си се познаваме :P. От другите СЪЩО :D . Приемам всякакви критики, поквали ;) и всякакви подобни.

 

Записвано е наведнъж, и има някои дребни грешки, но ако можете се абстрахирайте от тях :)

 

Това за което говорим може да бъде намерено ето ТУК

 

Казва се Rain и е силно повлияно (макар някои хора да кажат 'изплагиатствано') от Tears In The Rain на един от тях :P

Редактирано от Fenixbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:inlove: Много хубаво ме отвява нанякъде!!!Спомних си за някои неща... :inlove:

Не се сърди, ама...Май ти е малко поразстроена китарата...Не се сърди - пак да те помоля! :P То това не е забележка към парчето и не значи,че не ми харесва!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:inlove: Много хубаво ме отвява нанякъде!!!Спомних си за някои неща... :inlove:

Не се сърди, ама...Май ти е малко поразстроена китарата...Не се сърди - пак да те помоля! :) То това не е забележка към парчето и не значи,че не ми харесва!!!

Поко ве, приемам конструктивна критика :P Ми то аз в1ера си смених струните и след като я настроих го направих и записах, тъй че е нормално. Аз пробвах да я запиша по-добре и по-чисто но не можах да направя същите настройки на еквалайзера и се не ме кефеха и оставих тоя вариант :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А - това да!!!Звукът ме кефи и мен - добре си направил,че си го оставил тоя вариант тогава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам аз тука, никой не пише с какво е записвал, хем musicman е помолил и все се чудя, що никой не казва. И к'во стана, и аз нищо не казах. Е, не че то мойто беше нещо сложно ама...

 

Записах го с Adobe Audition и после му сложих EQ и chorus. Т'ва е :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The page cannot be displayed

The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Няма да спра да го правя тоз пост май.. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The page cannot be displayed

The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Няма да спра да го правя тоз пост май.. :lol:

Да бе ти се нещо не ги отваряш тези. Сори, ама не знам къде да го постна. Ако наистина ти е интересно, мога да ти го пратя по майл-а. 1.88МВ е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:(

"Благо" е думичка, която се използва в моя край за такива неща! ;)

Не са важни малките грешчици, важна е емоцията и истинското желание и умение. Те присъстват.(лично мнение) Бравос! :lol:

 

П.С. По icq съм ти писал за едно предложение...

Доскоро!

Редактирано от Steve_Vai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко е яко е ..само липсва една здрава жица накрая хахах за справка Pantera-Hollow ..култ просто. RIP Dime

Hollow - АДСКИ ЯКА ПЕСЕН!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко е яко е ..само липсва една здрава жица накрая хахах за справка Pantera-Hollow ..култ просто. RIP Dime

Това е и моята идейка... :lol:

Но само ако Феникс даде позволение!

И ако стане, ще го чуете :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си го мислех,ама си викам - дай да не му развалям идеята - това си е негово все пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

moже много добре да се развие според мен, но наистина с тоя строй дето не мяза на нищо......... :killyou: шегичка де искам да кажа е ако му се добавят правилните подправки ще стане мн добре мдаааааааа хареса ми доста

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.