Jump to content
Българският форум за музиканти

роланд е50 или корг па50


dalmatians

Recommended Posts

искам да знам вашето мнение кой от тези два синтезатора да си закупя.ште свиря в домашни условия.и по купони в махалата..начинаещ сам,лимита ми е до 1500 лева.от пловдив сам и искам някой да ме научи да свиря.мотивиран и разбира се чрез заплаштане..та основния ми въпрос е роланд е50 или корг па50 ако има други по добри за тези пари кажете си мнението .благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е 50 разбира се!

Особено за тези пари...

Корга е хубав,но ако го сравянваш с някой по-стар модел на роланд.

А за кючеци...ако умееш да свириш ще скриеш корга под масата.

 

 

Къде къде по добре е да си с хард диск,USB,слот за карти и всичко друго каквото го има и корга...даже повече.

Имам много чалга стилове за роланд.Ако го вземеш обади се,и аз съм от Пловдив,да ти заредя клавира с "кючеци".

Редактирано от mrdds
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е 50 разбира се!

Особено за тези пари...

Корга е хубав,но ако го сравянваш с някой по-стар модел на роланд.

А за кючеци...ако умееш да свириш ще скриеш корга под масата.

 

 

Къде къде по добре е да си с хард диск,USB,слот за карти и всичко друго каквото го има и корга...даже повече.

Имам много чалга стилове за роланд.Ако го вземеш обади се,и аз съм от Пловдив,да ти заредя клавира с "кючеци".

 

 

мерси за мнението,а да те питам на колко си години и каде живееш в пловдив

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Щом си решил да свириш чалгийка основно заложи на Корга.Към днешна дата втора ръка и Корг ПА500 може да намериш до тия парички.Май имаше и такава обява. Късмет в търсенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.