Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по пеене - цени?


Recommended Posts

Наистина доста музиканти имат нужда от уроци... главно, за да им предпазят гласа от повреда най-малко... за останалото не се гарантира.

 

Аз няма такива проблеми. Ай лърн фром майселф!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някак си ми се струва по малко унизително да ходя на уроци и там да бръмча, отколкото да бръмча у нас :metalist: там поне ще има и други които да бръмчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените в повечето случаи са в зависимопст от "престижа" на даскала, но не се наемам да твърдя, че са пропорционални на уменията на учителя и това, което ще научиш от него. Вървят от 5-10 лева за учебен час при обикновен неизвестен преподавател до 30-40лв при някое "голямо" име.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някак си ми се струва по малко унизително да ходя на уроци и там да бръмча, отколкото да бръмча у нас :) там поне ще има и други които да бръмчат

Щом е свързано с музиката, значи не е унизително! Бръмчи си и да не ти пука! :P Аз не знам моите съседи как не са подали жалба или не са направили подписка срещу мен, щото знаеш как е... :singer::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Наистина доста музиканти имат нужда от уроци... главно, за да им предпазят гласа от повреда най-малко... за останалото не се гарантира.

 

Аз няма такива проблеми. Ай лърн фром майселф!

Наистина ВСИЧКИ музиканти имат нужда от уроци... и не само да не си повредят гласа! То това се учи в първите уроци, но не е само това!

@LOE мой съвет- започни при някой наистина кадърен и няма да съжеляваш! Не зависимо за какъв стил пеене и музика става въпрос- не подхождай с "отбиване на номера"! Успех! :singer:

Редактирано от toshevski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Аз не знам моите съседи как не са подали жалба или не са направили подписка срещу мен,

и аз съм на същото мнение и според мен най-добре е да се "бръмчи" в зала дето няма кой да ти гелосва косата за дето бръмчиш .

Редактирано от allpastaway
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.