Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпроси..за адаптери


Skeij

Recommended Posts

Чудя се как ли се слагат тия адаптери, смисъл трудно ли е ако бъркам има ли възможност да прецакам нещо?

Защото се каня да си купя адаптери също така би било полезно да кажите някои Български сайтове за

музикални инструменти, но да имат адаптери! Musicworld.bg този го знам и няма много адаптери там..

Без такива "потърси в търсачката", защото доста теми поразгледах still нищо не разбрах.. .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без такива??? А аз мисля, че нищо не си прочел в този форум, защото дори и раздела не си нацелил! Хайде сега погледни внимателно в раздела, който се нарича Изработка и Ремонт и прочети там. Мюзикуърлд има една безценна опция - доставка от thomann.de.

 

Пример:

 

Първа тема

 

В тази тема дори са ти обяснили и един от страничните ефекти на кофти свързването.

 

Нищо не си прочел и still има какво да намериш като информация! Още едно нещо, което явно не ти е ясно! В този форум няма безплатни консултанти. Съветваха електротехниците в теми, само неблагодарни хора нацелваха. Това тяхно познание да не е за без пари? Ако се озориш да си монтираш каквото и да е, най-добре се свържи с някой от хората, които пишат в раздела. Ако ти се свидят 30-тина лева, take your time и чети в google.com пък белким you find something useful!

 

За сайтове на музикални магазини сме писали романи тук.

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.