Jump to content
Българският форум за музиканти

FSB Symphony Live - Пловдив


mitaka

Recommended Posts

Преди малко се връщам от концерта на ФСБ с Пловдивската филхармония в античният театър Пловдив. Ако трябва да определя с една дума това изключително музикално събитие - тя ще бъде "красив", защото всичко беше красиво - красива музика, красив звук, красива визия, красива публика, красиво място ...въобще на по-добър концерт с българска група не съм бил досега. Саунда изключително детайлен и балансиран. Озвучаването беше от Динакорд - мисля, че беше базирано на системата им Кобра 4 - евала на момчетата представиха се на ниво в един изключително труден за озвучаване концерт - ФСБ, филхармоничен оркестър, секция перкусии, хор, гайди, тъпани, акордеони. Интерсен момент (който много ми допадна) в озвучването на голям лайв беше акустичното изолиране на барабаните в прозрачна кабинка, в резултат на което саунда им беше изключително точен и балансиран в общия микс. Сърдечна благодарност към всички хора, които ни подариха това чудесно музикално изживяване ...

Редактирано от mitaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален концерт, наистина. Много благодаря за добрия отзив за нашия екип. Наистина се постарахме да дадем всичко от себе си, защото това е ФСБ! Радвам се, че имаме възможността да работим с тези хора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една малко по-различна обстановка от рок енд рола на който съм свикнал да ходя, но това в никакъв случай не значи, че е било лошо. Напротив, такива неща рядко могат да се видят в нашата малка държава. Всичко беше наистина на професионално ниво. Обстановката естествено предразполагаше за такъв тип мероприятия. Очарован съм от свиренето на всички. Просто професионалисти от класа.

Единственото нещо дето не ми хареса е тия плоски PR истории за кмета. Кмета ще ви каже нещо, цветя от кмета. Егати, на концерт съм отишъл! Но карай, преглътнахме морафетите на Славчо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за добрия отзив за нашия екип ...

 

За нищо заслужихте си го !!! Мисля, че на колегите от форума ще е интересно ако споделите технически подробности свързани с озвучването на събитието (ако не е фирмена тайна разбира се ) ...

Редактирано от mitaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.