Jump to content
Българският форум за музиканти

ЯИ АЗ ДА НЕ ОСТАНА ПО-НАЗАД


Recommended Posts

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

явно е от тези душевно слаби хора, които смятат за героизъм това постоянно да пиеш. мислят си че в очите на другите са герои. може би намират решение на проблемите си в бутилката. истината е че са само жалки :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след 2 литра марината и 7 часа сън илек сутре6ен махмурлук,се сетих че съмс е гаврил цяла нощ с бутилката и китарата от което съседите решиха,че така повече не мое и моето мама ми тегли една дълага и 6ирока и сега пия...живея на тавана.алкохолнотао натравяне дето ме беше подтикнало да се самоизтъкна с два-три горни миксолидийски лада,ме напусна и способността да целя клави6ите неусетно се върна.оначе аз парче записано нямам.боря се за възвръщане на хипарията,и ерата на любовта да се върна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след 2 литра марината и 7 часа сън илек сутре6ен махмурлук,се сетих че съмс е гаврил цяла нощ с бутилката и китарата от което съседите решиха,че така повече не мое и моето мама ми тегли една дълага и 6ирока и сега пия...живея на тавана.алкохолнотао натравяне дето ме беше подтикнало да се самоизтъкна с два-три горни миксолидийски лада,ме напусна и способността да целя клави6ите неусетно се върна.оначе аз парче записано нямам.боря се за възвръщане на хипарията,и ерата на любовта да се върна

Не си толкова кух, каквито претенции имаш...

Хипарията не е само в алкохола, секса и прочее.

Не на стара черга вълмо парцали да продаваш, Холдън Спиртфийлд...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модератор изтрие веднага а ти после - изтрезнял и пак опитал, м?

Гхаххаха :)

 

Добре дошъл, иначе... и остави алкохола, много музиканти е провалил :) Е виж КорвусКоракс-а примерно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след 2 литра марината и 7 часа сън илек сутре6ен махмурлук,се сетих че съмс е гаврил цяла нощ с бутилката и китарата от което съседите решиха,че така повече не мое и моето мама ми тегли една дълага и 6ирока и сега пия...живея на тавана.алкохолнотао натравяне дето ме беше подтикнало да се самоизтъкна с два-три горни миксолидийски лада,ме напусна и способността да целя клави6ите неусетно се върна.оначе аз парче записано нямам.боря се за възвръщане на хипарията,и ерата на любовта да се върна

Не си толкова кух, каквито претенции имаш...

Хипарията не е само в алкохола, секса и прочее.

Не на стара черга вълмо парцали да продаваш, Холдън Спиртфийлд...

Връзката със Спасителят в ръжта е убийствена!!!

:):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обичам ви!!!но аз за сега съм за Керуак и цяло лято пътувам на стоп.ако има още такив като мен да си направим един запой...ъъъ,не бе онова другото... :think: аааа среща.навитаци?пък и ако някой има възможност нека ме при;ти за едно известно време 6тото миналиа петък има6е родителска,а заточението на тавяана не е особено приятно.относно алкохола-отказвам го!!!минавам ни минхерална вода и Ром с чай...Чай с ром.чао ,че сега майка ми се прибира а аз се качвам на тавана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къртиш, баце! Добре дошъл, дорде не си си отишъл... Понамали пийенейто, че скоро няма да можеш сам да държиш китарата/мишката/бутилката!

Иначе ние много ти се радваме, само гледай да не разводняваш прекалено по-сериозните темички в тоз форум. Ама иначе си оригинален, де, спор нема.

Аре... и да живей хипарията! Поздрави с The Doors - Break On Through!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
... и остави алкохола, много музиканти е провалил  :headbang: Е виж КорвусКоракс-а примерно  :headbang:

Стига си лъгал момчето! Кво му е на Гаргич? Та аз пия само бира! Това, че сметнах за безсмислено да отговарям на момчето в духа, в който му писаха другите, а вместо това само да кажа "Здрасти", в никакъв случай не трябва да показва солидарност на един алкохолик с друг. Защото аз не съм, пък и не вярвам младежът да е по (с ударение) пияница от повечето хора тук. Знаете, че в тази възраст е нормално да се говори така и да се демонстрира такова отношение към пиенето. Хайде, наздраве (С ЧАША МЛЯКО!) :beer:

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи сега си търся нов дом докато си оправя оценките по латински и математика.някой да има желание да ме при'ти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.