Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара за начинаещ


Walden

Recommended Posts

Здравейте ! :)

Имам голям мерак да се науча да свиря на китара. Но не знам каква китара да си взема.

Насочил съм се към тези : тази http://www.musicworld.bg/bg/m_1990000/i_21192/Walden_D350B.html и тази http://www.musicworld.bg/bg/m_1990000/i_21193/f_385/Walden_D350.html и искам

да ми кажете дали стават за начинаещ и ако стават коя да си взема ,ако не каква друга китара да си взема ? Благодаря предварително !

И се извинявам ако темата не е в правилния раздел :)

Редактирано от Walden
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - добре е да пробваш с някой по опитен от тебе, защото на картинка е хубава но за звук не можеш да си сигурен.

Отиди до най - близкият музикален магазин, помоли продавачът да те насочи към някоя и да ти обясни!

Седни пробвай и си избери според възможностите си:thumbs_up: за да не съжаляваш после.

Успех

 

Поздрави,

 

Ицко:rocker:

 

 

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор! :)

Но в Хасково аз знам само за магазина на Фактор за друг не съм чувал.

А за китарите на Фактор прочетох ,че ги копуват от някви китайски фирми и само слагали

тяхно лого. Но не съм сигурен до колко е вярно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва това ^^, и както ти каза Гошко, ще е хубаво да почетеш малко.

Виждам, че си нов, но ще си докараш проблеми ако не спазваш правилата:thumbs_up:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic-001: И тука да ти споделя мили ми Ицко, мразим 'а ми викаш Гошко, и производните му със "ш". А и нито си ми на годините, нито на акъла, нито се познаваме, че да ми викаш така!

 

Без лоши чувства!

Герги

 

П.П. Темата е за ключ! Ама оня готиния катанец на брат Игнат от една предишна тема. Мноу ме кефи :girl_witch:

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се наказваме с цел очевидно необходимо успокоение - 'щото не виждам необходимост от нерви.

 

Тези китари ще са ти големи (чисто като размер) като за начинаещ.

 

Прочети темите за начинаещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.