Jump to content
Българският форум за музиканти

Online поръчки на китари


Sieger

Recommended Posts

Здравйте,

гледам че пишете за сайтове за онлайн покупки които не са наши!

Толкова ли няма български сайт които позволява пазаренето онлайн или ако няма такъв поне искам да си избера нещо от някакъв каталог публикуван в нета и да отида след това да си го купя на място (става дума за Варна). Много искам да си купя някакъв процесор, ориентирал съм се към ZOOM 505 II или към ZOOM 707 II.

 

Мерси предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Виж в Купувам/продавам. Там има мноог яки неща на много ниски цени. А за онлайн полупка в България надали, пък и не мисля че е убаво да купуваш инструмент без да го чуеш о пипнеш на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пи4, наи добре намери магазин от ежропа, голям музикален и от там си пора4аи инструмент, 6те ти излезе много по евтино, аз си купих от америка като бйах там от един магазин washington music center, а тер са дилари и ми излезе по танко отколкото от music123 например

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nevada Music UK

 

Разгледай този сайт.Това е онлайн магазин в Англия и цените не са прекомерно високи.Много често има супер изгодни оферти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но ако ще си купуваш Ibanez наистина е по-добре да си го вземеш направо от БГ.Много по-евтино и сигурно ще ти излезе.Например на Angermeans Ibanez-a си е направо на далавера.Тук струва 400 паунда(400х3лв. приблизително)

Само да бях научил по-рано...щях да го отнеса като куцо пиле домат! :wow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз просто по-късно се усетих, че вече не искам Ибанец, а Лес Пол :blink:

 

То RG370DX е горе-долу същия като моя по спецификации, само дето инлея му са точки (Mother of pearl), а 370 е със shark tooth. И моя е цвят transparent lavender, другия е черен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sieger, ако искаш Ibanez, отиди в Благоевград, там са дистрибуторите на Ибанез за България и има доста модели, а за другите марки както казаха отиваш до xxxx.

 

Просто няма смисъл да дадеш 100 и отгоре евро на вятъра за пътни разходи, още повече, няма да пипнеш и чуеш инструмента преди да дойде, което според мен не е добре.

 

А пък китарите в и Западна Европа са от страни от третия свят, Индонезия, Таиван, Китай и т.н., в което нема уошу, ама не са и оригинални, де, нали ме разбираш.

 

Така че, разходи се из родните магазини и действай.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sieger, ако искаш Ibanez, отиди в Благоевград, там са дистрибуторите на Ибанез за България и има доста модели

 

мдам..музкиален център "Икономов".

Адреса е 2700Благоевград,ул.Иван Михайлов 9(комплекс "Кон4ето"???нещо си),тел.73/34138, 73/44138,е-mail: Ivan_ikonomov@abv.bg

 

Преписано директно от визитката. :happy: НО ако ще ходиш нека бъде през седмицата,щото аз един път бих път за резервни 4асти от София до Благоевград и пи4а не беше отворил(макар 4е "уж"работи в събота,поне на табелата така пишеше),просто защото сигурно не му се е ба4кало или е нямало клиентела :happy::happy::happy: .а един френд дето у4и там ми каза 4е(по негови думи)имал ок. 400 китари на склад!!! :wow: :wow: :wow:

 

едит:и има каталог4ета :green: :green: :green:

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдам..музкиален център "Икономов".

Адреса е 2700Благоевград,ул.Иван Михайлов 9(комплекс "Кон4ето"???нещо си),тел.73/34138, 73/44138,е-mail: Ivan_ikonomov@abv.bg

 

Преписано директно от визитката. B) НО ако ще ходиш нека бъде през седмицата,щото аз един път бих път за резервни 4асти от София до Благоевград и пи4а не беше отворил(макар 4е "уж"работи в събота,поне на табелата така пишеше),просто защото сигурно не му се е ба4кало или е нямало клиентела :happy::happy::happy: .а един френд дето у4и там ми каза 4е(по негови думи)имал ок. 400 китари на склад!!! :wow: :wow: :wow:

 

едит:и има каталог4ета :green: :green: :green:

Хм явно много интересно е тва местенце МЦИ

 

бтв. за какви резервни части става дума? в смисъл там продават ли се такива неща ?

:happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бтв. за какви резервни части става дума? в смисъл там продават ли се такива неща ?

отидох то4но това да проу4а,но така и така не разбрах. :wall:

Ходих да си търся 4асти за една 7-струнна(клю4ове 7мица,хубави прагове и т.н.),дет ся се прави..но ще му мисля като се стигне до слагането на тез железарии дет' не намерих..или ще отида пак..:happy:..

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отидох то4но това да проу4а,но така и така не разбрах. :wall:

хехе льоша работа :happy: До Благоеврад и назад... :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз бачкам в Благоевград, така че съм имал възможността да вляза доста пъти в тоз магазин, че дори да си купя и Ibanez.

 

Пичът казва, че имал доста китари на склад на митницата при Кулата(към Гърция), той от там ги и внася де. Щото в Гърция е всъщност официалния дистрибутор, нашта работа си прекупваческа като цяло, но както и да е.

 

Факт е също, че някой път магазина не работи, но това се случва обикновено, когато собствениците са работни пътувания из и вън от страната, така, че най-добре им звъннете преди да тръгнете към Б-град и съгласувайте нещата.

 

Специално за китари до момента не съм видял кой знае колко резервни части, за да не казвам никакви. В Софийските магазини има определено цяло богатство в сравнение с този тук. Ако ви трябват прагчета, потенциометри, и дуги такиви Б-град не е правилното място.

 

Ако обаче, искате да пробвате някой от наличните Ibanzi ли Marshall-и, не се двоумете, ами им звъннете.

 

Чао!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много на всички! В случая дадох Ibanez само за пример. Попринцип ако ще поръчвам от чужбина (което няма да стане сигурно след всичките ви съвети :happy:), ще поръчвам BC Rich, ESP и др... Но след днешното ми посещение на xxxx, сериозно се замислих за някой Jackson! Пък и басиста (Sturmfuhrer) сигурно от там ще си купува бас - Vintage Wraith. :happy:

 

Към Благоевград, ще намина към първия удобен случай ааа и:

Aз бачкам в Благоевград, така че съм имал възможността да вляза доста пъти в тоз магазин, че дори да си купя и Ibanez.

 

bigjav, мога да ти звънна да ме упътиш и да :happy: -> :guitar: -> :happy:B):beer:

 

И още веднъж: Thank you ALL!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе льоша работа  До Благоеврад и назад... 
мдам..но проу4ване беше необхидимо,а и евентуално щях да питам за 7 струнен флойд на ибанез,щото китарата която ще се прави е с дупка за такъв(ама ще трябва да я запълват,абе кофти работа) и клю4ове комплект 7,4е ина4е(2по 6) е адски скъпо..и така..
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.