Jump to content
Българският форум за музиканти

Една Идейка ... ?!?!


Recommended Posts

Пичове, реших да постна най-накрая и аз нещо свое си....

Това парче стана онзи ден....С един Пианист го правихме....

Свирия на Електрическа от Януари миналата година....

Годините ще си запазя в случай , че почнете да критикувате много та да се оправдая :D

Аааа и това е с китарката "Сламер" за тези които се интересуваха

Сега го качвам и на Гмайла ;)

 

http://oldshetarhand.hit.bg/Feel%20the%20Atmosphere.mp3

 

Вожда каза Хау ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер се кефа че одобрявате...... :cheers:

Даже се амбицирах.......и го завърших .....ушким

Ето ..... клавирите ги оставих изцяло на пианиста, както и некфи синтове фкара........просто писна ми вече.....по-добре ще го направя някой ден.....като ми отмине....... :cheers: иначе за грешките.....нема се плашункате.....некадърното си е некадърно.....

 

Ето го : http://oldshetarhand.hit.bg/Feel%20the%20A...phere%20Now.mp3

 

Айде Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на 0:48-0:49 нещо доста фалшивичко... Иначе не е мой стил, така че няма да коментирам другото :happy: Сега да не решиш, че се заяждам, ама не се ли пише Shatterhand? :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епа да ти кажа сигурно тъй се пише....... обаче сега неграмотното си е неграмотно :happy: ....... иначе и мой стил не е, основният проблем беше това.....

Абе скоро като се поусвободя ще го до обработя.....щото сега не ме кефи обаче нема кой да се занимава..... :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер се кефа че одобрявате...... :unsure:

Даже се амбицирах.......и го завърших .....ушким

Ето ..... клавирите ги оставих изцяло на пианиста, както и некфи синтове фкара........просто писна ми вече.....по-добре ще го направя някой ден.....като ми отмине....... :D иначе за грешките.....нема се плашункате.....некадърното си е некадърно.....

 

Ето го : http://oldshetarhand.hit.bg/Feel%20the%20A...phere%20Now.mp3

 

Айде Поздрави

хареса ми :D:D:D:D:D:D:happy: хубаво е...само така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кефи дамм :guitar: :guitar: даже си е доста благозвучно, но защо е толкова кратичко...направи го 4 мин и ша се размажа

 

 

 

ПП ако наистина свириш от година и четери месеца много добре си се ориентирал към начина си на свирене.Имам в предвид че бързината не прави красотата на музиката(за солата става дума)Продължавай в същия дух и след две три години ще си доста напред с материала :lol:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на 0:48-0:49 нещо доста фалшивичко... Иначе не е мой стил, така че няма да коментирам другото :greenball: Сега да не решиш, че се заяждам, ама не се ли пише Shatterhand? :(

Никой не свири идеално вярно.По-важно е настроението,идеята и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.