Jump to content
Българският форум за музиканти

Mister Sandman...


Recommended Posts

Аз не разбрах загрявка или разсвирване си пуснал и за какво, едва ли е част от соло, чиято подложка не си сложил, щото прекалено упражненчески звучи като идеи. Самото свирене е перфектно наистина, но не бих го сложил в Авторкска, а по-скоро в Семпли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах загрявка или разсвирване си пуснал и за какво, едва ли е част от соло, чиято подложка не си сложил, щото прекалено упражненчески звучи като идеи. Самото свирене е перфектно наистина, но не бих го сложил в Авторкска, а по-скоро в Семпли.

не съм сигурен но ми хареса играта на звуци,доста отдавна не съм свирил и реших да видя какво ще се получи,благодаря ти за отделеното време.... :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах загрявка или разсвирване си пуснал и за какво, едва ли е част от соло, чиято подложка не си сложил, щото прекалено упражненчески звучи като идеи. Самото свирене е перфектно наистина, но не бих го сложил в Авторкска, а по-скоро в Семпли.

 

 

Колегата с този отговор е кандидат за казармата-прави едно:дефинирай- загрявка,разсвирване или евентуално част от соло.

Прави две: сложи подложка

Прави три: Пусни в правилната папка.

 

Липсата на въображение е легализиран порок и сигурно бедствие за обществото.

 

Иначе истината за свиренето на една струна е,че некадърници не могат да го правят. ..Най-малко без подложка. А колегата 308 си има такава яка подложка, че това според мен си е за " уроци по китара" и има много да даде на деца с въображение и сърце.

 

Ако средата на форума е позитивно колегиална , а не педантично дискриминативна, ползите от последиците ще имат дълъг живот във времето. И най-малкото нещо е да си свободен да запишеш и споделиш с колегите без да те тревожи,че ще ти наплюят делото и съветват глупости.

 

...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти SCHINDLER, истината за свиренето на една струна е че просто останах[временно] само с една,колкото до това с уроците не мисля че съм точния човек, изцяло разчитам на слуха и въображението си, поздрави.... :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липсата на въображение е легализиран порок и сигурно бедствие за обществото.

Следващия ми подпис (стиснат съм, права не плащам, черпа бира)

 

@SCHINDLER - Изключително точен

@YNGWIE308 - Техника се учи, по-важно е това, което имаш. Свиренето много често не свързано само със свиренето. Сиреч ако споделиш как се раждат идеите при теб, бъди сигурен, че ще има кой да чете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липсата на въображение е легализиран порок и сигурно бедствие за обществото.

Следващия ми подпис (стиснат съм, права не плащам, черпа бира)

 

@SCHINDLER - Изключително точен

@YNGWIE308 - Техника се учи, по-важно е това, което имаш. Свиренето много често не свързано само със свиренето. Сиреч ако споделиш как се раждат идеите при теб, бъди сигурен, че ще има кой да чете...

Относно техниката и това което не се учи,това което си е в теб.Мисля че си прав, само че техническото свирене не бих казал че е като да ходиш на училище и да си водиш бележки.Имам предвид че практиката е доста подценявана и едва ли не щом свириш бързо не ставаш.Това което си е в теб съчетано с добра техника и идеи граничещи с лудостта биха направили чудеса[ невизирам себе си АЗ СЪМ НОТНО НЕГРАМОТЕН]с болните ни мозъци.Аз лично свиря добре само когато изпада в меланхолия и не спазвам никакви правила просто се кефя на техничното свирене...между другото НЕНАВИЖДАМ ВСИЧКО СВЪРЗАНО С ЧАЛГАТА.Поздрави ......... :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно, част от цяла композиция ли е и просто временно си останал с една струна, щото според мен така си е за раздел Семпли. Конкретно на мен ми звучи като разсвирване, а и самси написал "набързо, на една струна". Това имах предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно, част от цяла композиция ли е и просто временно си останал с една струна, щото според мен така си е за раздел Семпли. Конкретно на мен ми звучи като разсвирване, а и самси написал "набързо, на една струна". Това имах предвид.

временно съм само с една, :) и аз не съм сигурен какво е точно просто се опитах да изкарам хубав Тон чрез дабъл хенд. Bъзможно е да си прав за разсвирването и раздела. но в никакъв случай не е част от парче исках да видя до къде мога да стигна с болния си мозък.... :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.