Jump to content
Българският форум за музиканти

Покупка по Интернет


diesel

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте. Имам един въпрос. Има ли някой, който е купувал инструменти или ефекти по Интернет. Интересува ме някой сайт като e-bay или Musician's Friend, от който доставката се изпраща от Европа. Колко горе долу са допълнителните разходи (мита и транспорт)?

Редактирано от diesel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам един въпрос. Има ли някой, който е купувал инструменти или ефекти по Интернет. Интересува ме някой сайт като e-bay или Musician's Friend, от който доставката се изпраща от Европа. Колко горе долу са допълнителните разходи (мита и транспорт)?

Виж моя съвет е да не се купува китара от интернен най-малкото не можеш да пробваш инструмента предварително пристига тука в BG и какво оказва се, че не ти е удобна китарката, а не можеш да я върнеш с думите не ми е удобна. За това по-добре ако имаш някой приятел навън по-добре говори с него. А пък и в BG можеш да си купиш добри инструменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а от ебай когато е написано шипинг:уърлдуайд ще доставят ли до България??

 

офф: извинявам се за кирилицата, но английския пак се прецака и ми дава да пиша само на български във поста

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.