Jump to content
Българският форум за музиканти

Медно фолио за екраниране


Recommended Posts

Привет на всички.Мога да намеря известно количество медно фолио-същото,с което аз направих екранировката на нашата китара.Ширината е 10 см.С парче 1 метър направих екран на китара тип СТРАТОКАСТЪР.Човекът,който го предлага иска 6 лева на метър-т.е.за 10 кв.дм.Ако има мераклии,обаждайте се и дайте адреси,на които да го пратя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@MDFK - правил съм екраниране, но не усетих да има ефект, затова го питам при него има ли

Еми вземи прочети темата, а не само заглавието. Човека е казал какво е правил и имало ли е ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@АХЕ - thumb.gif

@Oveerdrive - Точно това имах предвид. За разлика от теб ефекта при него е бил...ми да речем повече от осезаем. :lol:

Айде стига сме спамили темата на човека!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ефекта при мен беше много добър.Не съм имал възможност да пипна маркова китара,но тази на сина ми,въпреки че е купена от ФАКТОР си бръмчеше осезателно.Екранировката плюс преопроводяването на всички връзки така,както е описано в статиите доведе до пълно обезшумяване.Аз съм доволен от ефекта,който се получи.Overdrive,китарата е същата като на аватара ти.Аз вече писах че според мен с алуминиево фолио не може да се направи добър екран поради невъзможността да се запоява.

Редактирано от ditronix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оу да бе, забравих че говорихме за това. извинявам се за спама. и мойта китара е като на аватара, само че не пише Fender на главата, а и аз държа гейна винаги до дупка - за това сигурно няма резултат при мене

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Overdrive,да не пише случайно ROCKWOOD LX 90? :)

[/b]Nikifena,сега просто не мога да кажа точно-нямам у дома шублер.Във вторник ще го измеря,но не е дебело.Работи се спокойно с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха,съседът имал шублер и ТОЙ показа:дебелина 0,1 мм.(една десета от милиметъра),ширина 102 мм.Това са ТТ-данните на МАТЕРИАЛА! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Значи трябва да уточня,че фолиото е широко не 102 мм.,а 82 мм.Просто не мога да си обясня как съм го измислил това 102 мм,след като сам го мерих с линийката?Както и да е,МОЛЯ ДА БЪДА ИЗВИНЕН ОТ ВСИЧКИ.Ако някой се е почувствал подведен,искам само да уточня и да уверя,ЧЕ ГРЕШКАТА МИ Е НЕВОЛНА! :wall:

Редактирано от ditronix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.