Jump to content
Българският форум за музиканти

Счупен Флойд


Recommended Posts

Преди седмица се случи нещо странно: както си свиря и ползвам ръчката на флойда, и изведнъж ми остана в ръката "дупката", в която се вкарва ръчката се беше счупила... тъй като не съм много запознат поствам снимки по-долу. Искам да питам (тъй като вече няколко човека ми казаха, че за първи път виждат такова нещо)има ли някаква възможност да се оправи или да си стои така; дори и счупено пак може да се ползва, но ме дразни така...

 

2j2co55.jpg

33u5rnr.jpg

 

китарата е нова на 4 месеца - Schecter Demon 6 ако това е от значение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Същото се е случило с друг Шектър: Цък

Кофти е, че се е счупила основната плоча.

Ако не се намери решение с гаранцията, по-добре си запази оригиналния флойд, който колегата K_K продава.

Редактирано от Lord Shredulous
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери си нова ръчка, от тези които се продават заедно с втулката!

Сменяш втулката и си готов. Отвива се отдолу.

Не ти трябва да купуваш цял нов Флойд Роуз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Друг вариант е да отиде със тази част...(по принцип от долната страна има болт, като го развиеш излиза спокойно)на стругар. Желателно е да вземеш и ръчката с теб и да я дадеш на майстора, за да калибрира вътрешния отвор с диаметъра на ръчката. Да влиза мазно без луфт, което според мен е по удачно, отколкото нова ръчка с тази част. Имат си голям луфт(може би заради това се е изкъртила :rolleyes: ). :cheers2:

 

Едит: Даам в горния пост са ти обяснили как се разделят частите :thumbs_up:

Редактирано от kuulan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много на всички за отзивчивостта, вече приказвах с магазина на телесаунд и са пуснали гаранционен рапорт и проблема ще се оправи. Евала на тях, много отзивчиви хора...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.