Jump to content
Българският форум за музиканти

Палки Ahead!


Recommended Posts

Здравейте, от София съм, но никъде в музикалните магазини не намирам палки Ahead...Интересувам се в частност с модела Lars Ulrich Signature, но и други модели вършат работа....Моля Ви, кажете! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В БГ не съм виждал.

 

Има тема в "Говорилня" за пазаруване от Томан с помощта на Динакорд, вътре е описано всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахам, да, видях я, мерси...Последен въпрос - от http://www.musicworld.bg има ли някакъв начин да изпробвам нещата преди да си ги купя? И като цяло мнението ви за магазина? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е онлайн магазина на Динакорд/ПроТехника. Можеш да пробваш всичко в магазините им.

Лично аз съм много доволен от тях. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз притежавам такива палки, сигничър на Джоуи от Слипнот. Малко са тежички, все пак са метални. Според мен тия палки трябва да се избягват освен ако не свириш на някакви стари чинели, за които не ти пука. Иначе рискуваш доста :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами точно не може да се каже, всичко зависи от това колко здраво и как удряш, какви са чинелите... :drummer:

Наблягай на свиренето, заеби тия гъзарии ! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За чупене на чинели не са ти необходими палки за 100 лева - става и с обикновена метална тръба :rocker: В мюзикстор струват 35 евро + още 15 евро за доставка до България. Отделно консумативите за тях (връхчета и пластмасови обвивки) също струват пари и е нужно да се сменят.

Прав е колегата, аз освен от колекционерска гледна точка не бих си купил такива палки. За хора като Улрих и Джордисън няма проблем, защото бюджета им за чинели не е ограничен, ама за мен има, щото чинелите са ми скъпи във всеки смисъл :)

За тия 100 лева на твое място бих си купил едно соло барабанче да си упражнявам рудименти вкъщи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

dm95 палките Ahead са странна работа. Аз имам 3 комплекта и сега чакам 4ти защото не са ми удобни. Имам модел на Lars Ulrich, дай да ти ги дам по някакъв начин да ги проваш за да не даваш 70лв на вятъра. Прати ми някакъв e-mail да измислим нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.