Jump to content
Българският форум за музиканти

Подкарване на Kxproject


Kanara27

Recommended Posts

Моля да ми помогнете да подкарам това чудо.

Звукова карта SB Live Value(може и 1024 да е на платката пише CT4830)

4+1.

Операционна система XP ser.pack 2

 

Точно следвам инструкциите за инсталшроне под XP от сайта на КХ но не става. Никакъв конфликт, но и никакъв звук. Пълна тишина.

Моля кажете как го правите вие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвори картата на DSP-то и си направи рутиране на сигнала. Вероятно ще трябва да почетеш малко по въпроса. Предполагам че там е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно е така, но като не хващам . Чета но не намирам връзката. Дайте някакъв алгоритъм колкото да се подкара. После по малко ще схвана.

 

Въпроса е приложенията под линдолс не трябва ли сами да тръгнат( да изкарат звук).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една кликявка в панела. По дефолт тръгва с изключена при мене. Понеже на мога да си спомня, а на тоя комп съм с други драйвери мога само да кажа, че е едно от малките зелени кръгчета в центъра и у лево, ма в коя таблица.....

то ясно че не помагам ама да успокоя, че проблема не в хардуера. Цъкай наред и задържай мишката докато изпише к'во цъкаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... 4+1

...

Точно следвам инструкциите за инсталшроне под XP от сайта на КХ но не става. Никакъв конфликт, но и никакъв звук. Пълна тишина.

Моля кажете как го правите вие.

с колко колони си, с 4 или 2 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По дефолт предните ляв-десен спикъри са разменени със задните ляв-десен. За това говори RockoBG. И аз не помня точно къде, но някъде из контрол панела беше...Или без да буташ нищо по настойките просто се плъгни в подходящия изход:greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ на всички които ми помогнаха, кликнах размяна на предни задни и излезе звука. Сега при стартиране на уиндолса ми изкарва едно съобщение че не може да инициализира аудио драйверите(след инсталиране на кх-драйверите) но иначе си работи(не ме притеснява особенно).

Сега вече мисля че с четене на хелпа ще си пусна и програмките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По дефолт предните ляв-десен спикъри са разменени със задните ляв-десен. За това говори RockoBG. И аз не помня точно къде, но някъде из контрол панела беше...Или без да буташ нищо по настойките просто се плъгни в подходящия изход:)

точно така Кала - затова зададох въпроса за броя на колоните. Някъде по хелповете се оправдаваха, че понеже цифрово-аналоговия преобразувател който бил реализиран за задните говорители, имал по-добри параметри от този, който бил за предните, та затова пренасочвали потоците ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде по хелповете се оправдаваха, че понеже цифрово-аналоговия преобразувател който бил реализиран за задните говорители, имал по-добри параметри от този, който бил за предните, та затова пренасочвали потоците ...

E, не бих го нарекъл оправдание, просто Eugene и банда са изстискали всички параметри на креативите максимално:) Пък и подробното разучаване на kX си е преживяване, успех в начинанието! :hello: :read: :):)

Редактирано от Калата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.