Jump to content
Българският форум за музиканти

Двоен педал


Recommended Posts

Един приятел се чуди от къде може да си вземе двоен педал и на каква цена?

Може и да не е нов. И да не е много скъп. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото, за което се сещам, е толкова често споменатата вече марка Stagg, един такъв се мотка при Пепи, цената беше двеста и нещо лева май. Не мога да коментирам качествата, но на пръв поглед ми се струва, че става, еба ли го. :D

 

Втора ръка скоро не съм виждал из магазините. Ако видя, ще дам сигнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-евтиния кардан на "Ямаха" е много грубо към 450лв. изобщо не е лош,и според мен педала,не е нещо с което да се правят компромиси,все пак основна част от свиренето преминава през този полово неориентиран инструмент. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
Един приятел се чуди от къде може да си вземе двоен педал и на каква цена?

Може и да не е нов. И да не е много скъп. :)

AЗ вече писах че продавам SONOR DP 472 ползжал сам го месец,още мерише на смазка цена 300lw.В Германия цената му е 200 евро,ако го вземеш от тук пък не знам колко ще те натоварят:)))Виж го в саита на sonor или другаде cocolino2004@abv.bg , успех в търсенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажи ако има приятел студент,който заминава тая година на бригада в САЩ да му вземе от там,какви работи съм гледал на половин цена.Ох стига да ми дадът виза и аз тая година ще си напазарувам лакомо от там,няма смисъл да пълня гушите на нашите търговци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.