Jump to content
Българският форум за музиканти

Squier?


ALF

Recommended Posts

абе хора искам да ви питам знаете ли от каде мога да си купя този бас:

цък!

 

 

обаче да ми кажете от каде в София :headbang: щото след концерта на Pungent Stench мисля да се варна с бас;]

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Раизинг Форс,те са официалните дилъри на всичко,що е by Fender май...Но ако го нямат наличен(което е много вероятно,май съм виждал само МВ-5 там),ще трябва да чакаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Раизинг Форс,те са официалните дилъри на всичко,що е by Fender май...Но ако го нямат наличен(което е много вероятно,май съм виждал само МВ-5 там),ще трябва да чакаш.

мен аз не сам от София и нищо не знам от там я кажи до какво е близо за да питам някои които познава София :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ми е много интересно,защо след като си пуснал вече веднъж тази тема и си получил някакви отговори отново пускаш нещо подобно?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Има го и в Малкия ЦУМ, намира се на ул. Пиротска.

да бе и аз това се чудя :read:

 

Кирилицата е задължителна!(3)

От това мнение нататък трия без предупреждение!

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В RF го има,дори е на промоция. Аз го гледах преди 2 седмици и ми казаха там че в момента е на прИмоция за 450 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Според мен за парите си е пълен болук!!! Свирих на такъв и първоначално мисля "бе тва е доста удобен и мек бас " да ама не след 5тата минута пръстите ми се натовариха супер много и трааше доста да се зоря за да изкарвам тон... според мен си земи еквивалента на стаг - по евтин е и по удобен (това е мое мнение и нищо не може да ме убеди в обратното така че спестете критиките просто е МОЕ мнение )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се въодушевих като го водях за пръв път, но като се абстрахирах от черепчето и черния цвят се замислих аджеба къде ще си събера пръстите на този гриф. Не свиря с перо и тясното за моите лапи грифче е пречка, разстоянието между струните също е мъничко, поне за мен :) Нещо не ми допадна това като факт и си остана като тийнейджърска китарка в моите представи :) Не се учудвам, че на faso са му се изморили ръцете... Аз за жалост така се чувствам и със Стага ми, въпреки че не ми е неправилна стойката. Но за съжаление нямаше как да свиря поне положин час в магазина, преди да го купя, за да разбера това. Като капак на всичко Стаг се сетъпва доста трудно, поне моя... още се боря с него...

Тук мога да подкрепя rudibass за втората ръка басче, може да се окаже по-добър вариант, а и все пак е тествано и ако е имало нещо да му се случва то вече ще е налице.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Струва ми се,че това е вярно.По-добре не бързай,разгледай добре и когато си сигурен тогава копувай.Защото рискуваш да се прецакаш,като почнеш от качество на инструмента и стигнеш до удобство.

Преди 3-4год. мой роднина си дойде от почивка в САЩ и ми донесе Squier P Bass special 5 та при мен се наложи да свикна с баса,но съм изключително доволен,в същност е адски удобен и вади убийствен звук!

Редактирано от Walrus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.