Jump to content
Българският форум за музиканти

Qbodp


Recommended Posts

Ох, колко съм тъп :)

Оооооо, човече - за такъв талант не може да се използва думата "тъп". Твоята фотография е в съвсем друго измерение. (Аз снимам със Зенит Б, предимно на диапозитив :))

 

Страхотни неща имаш. Свалям шапка. Само дето трябва да изнесем тази дискусия от този форум. :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така, сбрахте се фотографи, само дето не сте пишман като мене. :) Аз засега мога да призная, че съм постигнал някакви успехи единствено в концертната фотография, с останалото съм главно на любителски начала. Като стана дума за изгледи от балкон, мога да се похваля с тези:

 

cloudy_sunrise2.jpg

 

dobriutro.jpg

 

А най-добрата ми снимка на тема облаци е това:

 

tyrnovo_sunset.jpg

 

Засега щракам с един стар, боен и верен Canon G3, но скоро живот и здраве ще се обзаведа с нещо далеч по-сериозно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще се учудиш тогава, че нямама парат, снимам с цифровите сапунерки на приятели - разни самсунги и канони. Имам само един Зенит ЕТ с развалени скорости, който не става за нищо. Не е важен апарата, важно е задапаратното устройство :) Похвално, че си се хвърлила на диапозитива с такъв апарат и показваш някакви резултати изобщо :) Не е лесна работа за новак.

А дискусията верно не е за тоя форум, ама... So fucking what :green: Важното е диалог да става и повод за протест не виждам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще се учудиш тогава, че нямам апарат...

Поредното потвърждение, че липсата на притежание е свобода. А имаш ли свобода - можеш всичко! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вокса фемине от манс бърбинга: като напредна малко в оформлението на псевдоиндуската шашарма, ще дам нишан подходящ; засега пауза, навяваща мъгляв конфорт. Абе как си с пеене тип леко народно, ама не стандартно; и въобще как си с пеенето и време за дивотии, защото имам и жив интерес към по-старички рокове - от Бийтълс, та до Брус Дикинсън и Ко; съобщи с нежния си глас до хахавото ми ушо; :hello: :idea: поздраф... :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.