Jump to content
Българският форум за музиканти

Предложете хубав магазин за платъцИ


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте, споделете от къде могат да се купят платъци за кларинет B на прилична цена (= . Аз по принцип си купувам от магазин Камертон в София, но от два дена се опитвам да си поръчам онлайн от тях и супер несериозно се държат.

 

Търся Plasticover от 2 до 3 .

DV019_Jpg_Regular_462693_single_reed.jpg

П.П. Да не забравяме, че по куриер също е оферта, защото 4лв е с Еконт, а 3,5 е билетчето само в една посока от Перник до София.

Редактирано от Oxus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Plasticover има при Цецо Русинов. Лично от него си взех 2 бройки преди 1 година. Но да ти кажа, не останах изобщо доволен от качеството. Тогава взех 2-ри номер и бяха едни... никакви. По-добре си вземи нормални платъци. От 10 години свиря на кларинет и просто те съветвам. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаранция ти давам, че Plasticover никога не може да звучи по-добре, отколкото нормалния платък. При теб може и да се получава, но за това вероятно има някаква причина... Може да е в мундщука, кларинета, постановката и т.н... Мисълта ми, е че този вид платъци са една алтернатива на нормалните платъци и никога няма да звучат по-добре от тях. За тенора също имам 2 такива платъка и изобщо не звучат толкова натурално, колкото нормалните. Мога да ги сложа, но в краен случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Много добре идея! Купих си бансури от ибей(uk.co), но не се бях сетил за платъци. Сега погледнах и цените са даже по-добри от нашите мародерски :D . Като човек, който си пазарува редовно от там, какво би ме посъветвал? Има ли тънкости? Примерно продавач, които да предпочитам, друг, който да избягвам и т.н.

 

 

Поздрави,

 

 

------

 

Ето това изглежда интересно, само, че е от американския ибей

 

Rico Plasticover Bb # 4 Clarinet Reeds French file cut

 

Излиза 21 лева с доставката, 5 платъка пластикавър размер 4, само че снимката е за на платъци за саксофон

Редактирано от Oxus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

***

Ето това изглежда интересно, само, че е от американския ибей

 

Rico Plasticover Bb # 4 Clarinet Reeds French file cut

 

Излиза 21 лева с доставката, 5 платъка пластикавър размер 4, само че снимката е за на платъци за саксофон

Тези са 4-ти номер. С такава номерация ли свириш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.