Jump to content
Българският форум за музиканти

Кажете ми какво мислите за тези няколко кавъра...Благодаря!


alexsis

Recommended Posts

Ето ги и кавърите.. този е най-новия ми и е на Guns N roses - Civil war (само солата) :headbang: -->

, а 2рия е от соловия албум на Slash .. парчето е "Ghost" :punk_guitar:
.Просто ми кажете какво мислите за техниката ми, начина ми на свирене и прочие..и ако виждате някъкви груби грешки ми ги кажете за да мога да се поправя за в бъдеще..Благодаря ви! :cheers2: Редактирано от alexsis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва (тъй като съм фен на Слаш), и да те поздравя за уместната употреба на wah в Civil War(виждал съм хора да го използват за да си отмерват ритъма едва ли не)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле, но на места излизаш от ритъма. Не знам дали е защото не чуваш бекинга (поне на записа китарите са доста силни) или се разсейваш. Но го чух и други записи, които си качвал, а принципно имаш усет и свириш ритмично.

На Ghost-а където се сменят ритмичните фигури дъФчеш. Тренирай малко смяната на ритмичните фигури. Също така пробвай малко да свириш И на друг пикап освен бриджа - примерно интро темата на 1 или 2 позиция на суича или пък я пробвай с малко палм мютинг. Просто чуй дали няма да ти звучи по-добре.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти! и да прав си просто се разсейвам понякога.. тoва ми е огромен проблем и не само за китарата.. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса. В много интересна позиция свириш интрото, май само на втора струна? С какъв амп докара тоя тон? :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно за интрото сигурно имащ предвид за "ghost", там го свиря на 1ва и 2ра струна.. ако се вгледаш ще видиш че с показалеца натискам 1 струна на 7мия праг май беше.. а тона за да го докарам така ползвах моя ефтин Стаг, Стаг кубе 15 вата и берингер дисторжън педал (HD300).. Благодаря ти за добрите думи..ако даже ако имаш време погледни и другите ми кавъри.. :rocker::cheers2::headbang::punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.