Jump to content
Българският форум за музиканти

Последователно или успорредно свързване на адаптер


Recommended Posts

Става дума за Seymour Duncan SVR-1n

http://www.seymourduncan.com/products/electric/stratocaster/progressive/vintage_rails_s/

http://www.seymourduncan.com/images/products/electric/stratocaster/501015-130.pdf

Когато го получих го вързах според диаграмата, която беше с него и според инструкциите ,че ако има фендерски адаптер, да се обърнат съответните жички. Денс гледайки в сайта на Дънкан видях следното нещо в описанието на адаптера- "Wire in parallel for Vintage Strat&grep; tones, or in series for higher output." Ta въпроса ми е как да се свърже успоредно,заради гореспоменатия по-висок аутпут, защото единственото , което не ми харесва в адаптера е,че е доста по-слаб като аутпут от бриджа, който е Seymour Duncan SH-6.

Редактирано от DREAMMIND
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имащ 3 възможности: успоредно, последователно или като единичен. Вържи го така, че да ти хареса звука на теб.

 

Като цяло адаптерите се връзват последователно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Ники.

А има ли резон в това, което пише, че според начина на свързване е различен и аутпута.

Мисля като намеря време да намина покрай тебе, да ми направиш волумето като на Ангел, едно ключе за делене на хъмбъкъра итн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имай предвид,че ако го вържеш да бачка като сингъл,изходното ниво пада доста - е няма страшно ,вдига се малко по нагоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Явно така съм го вързал . Иначе адаптера е възможно най-високо, за да не пречи да се свири и пак не може да навакса аутпута на бриджа.А си ме кефи като звук, докарва един Ерик Джонсън цвят, от който умирам от кеф.

Мерси за отговорите и на двама ви, сега остана да намеря време да закараме мотичката на майстор Ники.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.