Jump to content
Българският форум за музиканти

Песни на ПАЛАС


Recommended Posts

http://www.ludogorie.com/bg/music.html

 

 

ей тук може да чуете едни ши*ани песни които никога вече няма да бъдат изсвирени на живо. enjoy it!

 

всъщност можете да чуете творчеството на повечето разграски банди не само на палас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер че сте качили парчетата, много ме радва!!:headbang:

 

Ей, вие бяхте царете в зимния дворец(палас) навремето... "има ли виии?!?" :headbang::headbang:

 

спомени...

 

иначе моя фаворит - "хубава си татковино" - поздрав за Пого и неговите приятели :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер че сте качили парчетата, много ме радва!!:)

 

Ей, вие бяхте царете в зимния дворец(палас) навремето... "има ли виии?!?" :D:headbang:

 

спомени...

 

иначе моя фаворит - "хубава си татковино" - поздрав за Пого и неговите приятели :P

абе да те питам вие кога ша свирите бе деба че все не ви улучвам в о!пишка например. дай някакво инфо че да посетим. чух и вашто парче: :headbang::headbang::P:P .

ама искам и на живо. аре поздрави :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам братле, кога и къде ще дрънчиме.. в шипка сигурно скоро няма да е, ако искочи някоя оферта за лайф ще пиша тук

 

пиши и ти за скорощните ви участия с двете банди.. само да не е в 3 уши че там имам лоши спомени от едно наше свирене и не ме кефи.. друга тема!

 

поздрави на Иво(басисчето) какво прави този мушмурок? трябва и с него да се видим скоро.. :P

 

 

 

п.п. "алкохолна любов" почва брутално!! леко и на точното място.. :headbang::headbang::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам братле, кога и къде ще дрънчиме.. в шипка сигурно скоро няма да е, ако искочи някоя оферта за лайф ще пиша тук

 

пиши и ти за скорощните ви участия с двете банди.. само да не е в 3 уши че там имам лоши спомени от едно наше свирене и не ме кефи.. друга тема!

 

поздрави на Иво(басисчето) какво прави този мушмурок? трябва и с него да се видим скоро.. :P

 

 

 

п.п. "алкохолна любов" почва брутално!! леко и на точното място.. B)B):)

ами засега имаме само една дата с МЛЪК-17.05.06-О!ШИПКА.

 

а за ТОРТИЛА ФЛЕТ също ще имаме дата през май за ФЕНС ама още не е уточнено.

 

а иначе Иво има нов бас 5-струнка и сега се мъчи да свикне с 5-та струна, като не свири на нея :P . мерси за поздравите ша му предам.

 

аре успех и като засвирите нейде да обявиш :read:

 

и наздраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееееее "Палас" B)B):)

 

...клуб 94,студентски град...изгубихте се бе хора!!!

хе хе не сме се изгубили. просто вече не съществува тази група за съжаление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз благодаря за милите слова, особено за алкохолна любов, щото си е моя :) ако искате елате да гледате Млък! на 17.05 в О'Шипка, ще свирим със Сепуко 6 и ще бъде fun!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами засега имаме само една дата с МЛЪК-17.05.06-О!ШИПКА.

 

а за ТОРТИЛА ФЛЕТ също ще имаме дата през май за ФЕНС ама още не е уточнено.

Да вземеш да уточниш и за Тортила флат, защото наскоро стана дума за вас с един ваш градски и той ше ви се сервира с удоволствие :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами засега имаме само една дата с МЛЪК-17.05.06-О!ШИПКА.

 

а за ТОРТИЛА ФЛЕТ също ще имаме дата през май за ФЕНС ама още не е уточнено.

Да вземеш да уточниш и за Тортила флат, защото наскоро стана дума за вас с един ваш градски и той ше ви се сервира с удоволствие :)

ми май месец пропускаме у фенса. ебентуално за началото на юни. ама ще уточнявам по-късно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.