Jump to content
Българският форум за музиканти

Inxile Unofficial Demo


Recommended Posts

абе вземете му оправете блендата на тоя процесор, по-жалка китара не съм чувал от маса време насам

и БТВ тоя вокал който се чува само от време на време е доста по добре от основния...

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами пич,китарата не е с процесор а с камионче...ДОД Дет Метъл...(справка Дисмембър!!!!)

всеки има право на мнение....мен си ме кефи...

а тук няма основен вокал,а и 2мата уж са по равно...(тоя дето е по-зле вече не е с нас...) затова и е издърпан по-назад

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята за музиката е добра. типична яка мифкоразбивачка ама вземи по добре го настрой тоя така или иначе прехвален от теб дод дет метъл - понамали му високите щото така много е потънал в микса. направо е ужас. барабаниста кефи :)

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко е...въпреки че звучи гадничко е яко ;)

Барабаниста го познавам от 300 години...като малък е свирил на туба ;) после доста време беше китарист (и се справяше доста добре) и накрая май поради липса на дръмър той почна да свири :cheers:

Браво пичове Коста е полудял :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво пого се прави на това не е истина направо ;);)

Дами и господа!Форума е залят от високо качествена куфееща музика!

мен ми пълни душата:)

Смятам че е доста на ниво групата,аранжиментите дзънкат

:bravo:

 

...а това как звучи е друг въпрос, важна е идеята,продукцията винаги е била на второ място поне за мен де...ясно е че има кво да се желае,в крайна сметка щом това е звука който ви кефи, другото е само мнение по въпроса.

 

 

:);):):cheers::cheers:

 

Fresher ме разкърти от всекъде

;):cheers::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала! Евала! За момент се присетих за Pestilence'88, а това е похвално.

Требва да ле лее пот по репетициите.Не сте отишли там да почивате.Искам интензивност.И малко саунда с времето да се понагласи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора,искам само да доотбележа че тия песни са записани на репетиция за 45 мин и после малко са мастерирани...ТОВА НЕ Е ДЕМО като ДЕМО а само диск'че което да може да покажем в някоя кръчма за да лопнем:headbang:

След някой седмица ше запишем по-качествено и пак ше пост'нем..

айде 10х за позитивните мнения!!! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БТВ Yаkiya, аз отскоро съм с тоя кошник както знаеш (дистера де) та още не съм му взел Мах'а, а новите песни по които работим са си баш Intense!!! само мелачка..!!!

:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах наистина записахме 5 песни за 45мин. и не сме о4аквали 4е 6е се полу4и не6то яко...просто ни трябва6е запис както на6ия китарджия ве4е каза с който да загатнем леко за кво става въпрос за да може да лопнем некъде...По някои от песните има о6те малко работа...Плюс тва сме записвали само с единия си китарист. Като 6е праим демо 6е го запи6ем кат хората както си му е реда...А и тва са от старите ни песни...новите не6та(които все о6те са в процес на разработка) са една-две идеи по-сложни с лек "математи4ески" привкус :headbang: Абе с "две думи" тряя да ни чуете на живо за да разберете наистина за кво става въпрос!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Барабаниста го познавам от 300 години...като малък е свирил на туба ;) после доста време беше китарист (и се справяше доста добре) и накрая май поради липса на дръмър той почна да свири

абе случайно да не си ни селски ;) ако наистина го познаваш от толкова време ;)

 

chris_barnes - с берингера или с рандала? ефекта не е толкова лош колкото се чува на записа.

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LOE , знам че ефекта не е лош.Тук е мястото да напрая няколко вметки

1во - бях с по-тънки струни и нямаше Пауър китарата - мажеше

2ро - с Рандал'а свирих,ама нз защо толко мноо пищи та не моа да я в карам в свестен тон без да барам тона на китарата (на записа е почти върнат докрай...)

пък и оня пич на мастеринг'а яко барал еквалайзера и затва има и толко високи...

в сряда живот и здраве ще запишем пак и пак ше ни чуете...

иначе 10х за комент'а ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.